+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Зубастик спрей 30 мл

Цена со скидкой
UAH 90
Цена / кг:
Описание

Зубастик спрей - зоогігієнічний стоматологічний спрей.

Перешкоджає утворенню зубного нальоту за рахунок вмістув своєму складі ферментів і прополісу.

Ліквідує неприємний запах з ротової порожнини.

Легко наноситься на область ураження і добре впитується.

Показаний для щоденного застосування, а також після операційв порожнині рота.

Має привабливий для тварин - аромат шинки.Профілактує відкладення зубного каменю .

 

Склад:

Зубастик являє собою в'язку коричневу, опалесцирующую рідину, в якості активних компонентів містить: амилосубтилин, екстракт ромашки, екстракт календули, екстракт шавлії, екстракт кори дуба, а також допоміжні компоненти: гліцерин, поліпропілен, бензоат натрію, сорбат калію, аспасвіт, воду очищену.

Спосіб застосування :

Зубастик застосовують собакам і кішкам для гігієнічної обробки ясен і зубів, поліпшення стану слизової оболонки ротової порожнини, нормалізації кислотно-лужного балансу ротової порожнини і усунення неприємного запаху. Також спрей використовують для запобігання нальоту і утворення зубного каменю.  При першому прийомі можлива гіперсалівація, що проходить через 10-15 хв, що є природною реакцією тварини і не вимагає втручання. Перед застосуванням флакон з зоогигиеническим засобом рекомендується струснути. Обробка ясен або слизової оболонки порожнини рота проводиться безпосередньо з флакона, натискаючи на розпилюючу головку флакона, нанести Зоогигиеническое засіб на ясна і прикореневу частину зубів до рівномірного зволоження. Не рекомендується годувати  або поїти тварину протягом 30 хвилин після нанесення спрею. Обробки проводять 2-3 рази на добу протягом 7-15 днів, подальші нанесення проводять по мірі необхідності.

Умови зберігання:
У сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 2 до 25 ° C. Термін придатності - 2 роки.

Виробник: ТОВ"АПІ-САН",Росія

 

vector3d