+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Йодоклін 1 кг

Цена со скидкой
UAH 42
Цена / кг:
Описание

Йодоклін - дезінфікуючий порошок.

-Запобігає розповсюдженню патогенних бактерій, вірусів та найпростіших (еймеріози) не тільки на оброблених поверхнях, а й у повітрі.

- запобігає розвитку патогенів.

- усуває неприємних запах

- знищує личинки та відлякує дорослих комах.

Склад:

- йодоформ- 0,2 %

- заліза сульфат - 0,1 %

- кальцію сульфат - 49,9 % 

- цеоліт- 44,8 %

- каолін - 5 %

Застосування та дози :

Засіб застосовують для дезінфекції та санітарної обробки тваринницьких приміщень, вольєрів, кліток, пташників, великих примущень або територій в котрих відзначається висока концентрація тварин, дезбар`єрів, санітарно- забійних пунктів, вигрібних ям, автомобільного транспорту, що використовується для перевезення тварин та птиці, які підлягаються ветеринарному нагляду.

При утриманні:

Свиней - обробка новонароджених поросят , гігієна у місцях утримання відгодівельного та  маточного поголів’я, покращення мікроклімату (поглинання аміаку), обмеження респіраторних захворювань, зменшення кількості мух, покращення стану здоров’я тварин та профілактика стресів; профілактика вірусних, бактеріальних, грибкових та ін. захворювань.

 ВРХ  – обробка кліток та будиночків для телят, гігієна місць відпочинку корів, профілактика захворювань корів на мастит, отримання молока з меншим показником бактеріального обсіменіння та кількістю соматичних клітин,  профілактика захворювань ратиць у корів, телят (влаштування сухих копитних ванн),  зменшення кількості мух , покращення мікроклімату;загальне оздоровлення тварин.

 Всіх видів птиці  -  гігієна підлоги та підстилки в пташниках, стрічкових транспортерів,   підсушування та покращення мікроклімату, зменшення кількості мух , профілактика респіраторних захворювань, профілактика грибкових захворювань та еймеріозів та ін;

 Коней  – гігієна підстилки та мікроклімат у денниках, профілактика захворювань копит,  зменшення кількості мух , покращення мікроклімату та ін;

Кролів та хутрових звірів  – гігієна підстилки, її осушення та мікроклімат, контроль над поширенням міксоматозу та геморагічної хвороби кролів; Профілактика еймеріозів та ін.

Собак – обробка  кліток, вольєрів, будок, територій, де тварина перебуває,   гігієна місць відпочинку,  підстилки , профілактика захворювань лап ,     підсушування та покращення мікроклімату, профілактика ендокринних захворювань ( первинний гіпотиреоз), алопецій ендокринної етіології, мертвонароджуваності;  профілактика грибкових захворювань, а також кокцидіозів ( неоспороз, ізоспороз собак та кішок та ін.);контроль маси тіла тварини.

А також при проведенні інших ветеринарно-санітарних заходів: у вольєрах, наповнення туалетів домашніх тварин; дезінфекція кліток дрібних домашніх тварин; дезінфекція стаціонарів у клініках та ветеринарних пунктах та ін.; проведення дезінфекції в підвалах, погребах; санітарна обробка зовнішніх пунктів, особистої гігієни персоналу тощо.

Дозування:

Засіб застосовують методом рівномірного посипання препарату поверхні дезінфікуючого об’єкту з розрахунку 50г/м2 один раз на тиждень.

Перед посадкою птиці, вводом тварин у приміщення засіб застосовують у дозі 100г/м2  протягом 2-3 днів , а потім 1 раз на тиждень у дозі 50г /м2 в присутності тварин.

У тваринницьких приміщеннях з глибокою підстилкою, перед її поновленням, рекомендується застосування засобу у максимальній дозі -100г/м2 один раз на тиждень. Можна використовувати в присутності тварин.

Транспортні засоби, що використовуються для перевезення тварин проходять оброку в дозі 50г /м 2  перед початком транспортування. 

У всіх інших випадках  застосовують  у дозі 40-50 г/ м2  один раз на тиждень.

vector3d