+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Вормікіл паста 14г

Цена со скидкой
UAH 40
Цена / кг:
Описание

Вормікіл паста дегельмінтизація дорослих собак, цуценят, кішок і кошенят а також кроликів декоративних порід і морських свинок

 

При цестодозах (Dipylidium caninum, Echinococcus spp., Taenia spp., Mesocestoides spp.) І нематодозах (Toxocara canis, Toxocara cati, Toxascaris leonina, Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum, Hydatigera taeniaeformis).

Склад:

1 г пасти містить діючі речовини:

фенбендазол - 0,05 г;

празиквантел - 0,005 м

Дозування та спосіб застосування: 

Доза - 1 г Вормика пасти на 1 кг маси тіла одноразово. Один шприц містить дозу на 14 кг або 6 кг. Перед введенням: потрібно визначити вагу тіла тварини, відповідно до ваги відрегулювати дозатор шприца. Зняти кришку з канюлі, вставити шприц в рот тварини і видавити кількість пасти, показаної на градуюванні. Після закінчення процедури закрити канюлю кришкою. Для другого і третього застосування необхідно додати вагу тіла тварини, налаштувати дозування і дати потрібну кількість пасти тварині. Для полегшення використання Вормика пасти можна змішати з невеликою кількістю корму. Дієтичні порції або прийом натщесерце не обов'язкові. Для ефективного лікування інвазій, викликаних нематодами, необхідно повторити застосування Вормика пасти через 7-10 днів після першого застосування препарату. Дегельмінтизації тварин рекомендується проводити щоквартально. Лікування кошенят і цуценят можна проводити з 30-денного віку.

Виробник: Укрзооветпромпостач ,Україна 

vector3d