+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Стоп стресс краплі для кішок 10 мл

Цена со скидкой
UAH 71
Цена / кг:
Описание

Стоп-стрес для котів 

Незамінний при:

- тривожно-невротичних станах,

- агресії без видимих причин,

- мічення території сечею,

- транспортування, виставках, виїзді на природу, а також для профілактики захитування,

- груповому утриманні тварин,

- тривалій відсутності господаря,

- прихід гостей і ін.

 

Упаковка 10мл.

Склад:

в 1 мл в якості діючих речовин:

         -       фенібут - 100 мг / мл

         -       комплекс екстрактів лікарських рослин: кореневища валеріани 40 мг / мл, м'яти котячої, пустирника, хмелю, шоломниці байкальської - по 20 мг / мл,

         -       допоміжні компоненти .

Дозування та спосіб застосування: 

Стоп-стрес краплі застосовують кішкам і собакам перорально примусово на корінь язика (або в защічний мішок) або з невеликою кількістю ласощі, з урахуванням маси, типу нервової діяльності та ступеня збудження тварини, в таких дозах 2 рази в день:
- кішкам - 1 крапля препарату (5 мг по ДВ) на 1 кг маси тварини;
- собакам - 2 краплі препарату (10 мг по ДВ) на 1 кг маси тварини

Курс застосування препарату становить 15-20 днів. При наявності ознак сильного збудження і психогенних порушень поведінки (агресія, страх, гіперактивність, надмірна вокализация (гавкіт, нявкання), гіперсексуальність поведінку, мічення приміщення сечею) курс може бути продовжений до 4-х тижнів.

При повторному прояві у тварин ознак порушення і / або порушень поведінки курс застосування препарату повторюють в тих же дозах по тій же схемі.

З метою профілактики стресів (транспортування, прихід гостей, зміна обстановки, від'їзд господаря, участь у виставках і змаганнях) препарат застосовують за 3-5 днів до передбачуваного заходу і протягом 1 - 4 днів після його закінчення.

Для профілактики захитування призначають одноразово в вищевказаних дозах за 1-2 години до передбачуваного початку транспортування тварини. За наявності виражених проявів заколисування (блювота) прийом препарату малоефективний.

Для корекції поведінки при підвищеній статевої активності Стоп-стрес краплі застосовують в тих же дозах спільно з контрацептивними лікарськими засобами. Тривалість курсу лікування залежить від індивідуальної чутливості тварин і ступеня їх збудливості.

 Умови зберігання:

У закритій упаковці виробника, окремо від продуктів харчування і кормів, в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 0 ° С до 25 ° С. Лікарський засіб слід зберігати в місцях, недоступних для дітей і тварин.

Виробник : ТОВ "АПІ-САН" , Росія 

vector3d