+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Стоп інтім таблетки для котів

Цена со скидкой
UAH 34
Цена / кг:
Описание

Стоп-інтим таблетки , для зниження статевої активності і потягу, корекції поведінки в період статевої охоти.

 

Для затримки настання тічки і її запобігання.

Упаковка по 15 табл .

Склад:


1 таблетці в якості діючої речовини містить 5 мг мегестрола ацетату і допоміжні компоненти.

Стоп-Інтим таблетки призначають для регуляції статевої у кішок і собак, в тому числі для затримки і переривання тічки у самок кішок і сук, зниження статевої активності і корекція поведінки у котів і псів.

Дози і спосіб застосування :


Препарат задають тваринам всередину індивідуально за 1-2 години до годування з невеликою кількістю ласощів або примусово на корінь язика. Для затримки у кішки настання тічки препарат призначають в період між тічками (або в період статевого спокою) 1 раз на тиждень по ½ таблетці або 1 раз на 2 тижні по 1 таблетці на тварину. Тривалість застосування препарату не повинна перевищувати 18 місяців. Відновити прийом препарату можна після прояву у кішки нормального фізіологічного циклу. При появі перших ознак тічки, але не пізніше ніж через 3 дні від її початку, з метою її переривання кішкам призначають Стоп-інтим по 1 таблетці на тварину 5 - 7 разів з інтервалом 24 години до зникнення ознак тічки плюс один день. Протягом року допускається застосовувати не більше двох курсів Стоп-інтиму. Котам для зниження статевого збудження, потягу і корекції поведінки препарат задають по 1 таблетці на тварину один раз на добу протягом 7 днів, далі курс застосування Стоп-інтиму продовжують протягом ще 14 днів по ½ таблетці на тварину. Слід уникати пропуску чергової дози препарату, так як це може привести до зниження його ефективності. У разі пропуску однієї дози застосування препарату відновлюють у тій же дозі і за тією ж схемою, зазначеної вище.

Протипоказання :

  • індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату
  • не слід застосовувати препарат у вагітних і годуючих кішок
  • молодих тварин до настання статевої зрілості, які страждають на цукровий діабет і захворюваннями сечостатевої системи
  • тваринам  з пухлинними ураженнями.
  • не рекомендується одночасне тривале застосування препарату разом з глюкокортикостероїдами.

Умови зберігання : 
У сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей та тварин місці. Окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 2 до 25 ° C. Термін придатності - 2 роки.

Виробник :  «Апі-Сан», Росія.

vector3d