+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Стоп інтім краплі для кішок 2 мл

Цена со скидкой
UAH 46
Цена / кг:
Описание

 Стоп-Інтим краплі призначають для регуляції охоти у кішок.

 

Для затримки і переривання тічки у самок , зниження статевої активності і корекція поведінки.

Стоп-Інтим краплі призначають для регуляції охоти у кішок ,в тому числі для затримки і переривання тічки у самок , зниження статевої активності і корекція поведінки.

Упаковка -  флакон 2 мл.

Склад : 
 в 1 мл в якості діючої речовини містить:

  -          20 мг мегестрола ацетату 

  -          допоміжні компоненти: оливкова олія і бензоат натрію.

За зовнішнім виглядом являє собою масляний розчин жовтого кольору зі слабким специфічним запахом.

Дозування та спосіб застосування: 
Стоп-Інтим краплі застосовують тваринам індивідуально за 1-2 години до годування, капая за допомогою крапельниці на корінь язика або на шматочок ласощів. Перед застосуванням флакон із суспензією слід ретельно збовтати протягом 1-2 хвилин.

Доза препарату залежить від виду, статі, маси тварини і цілі застосування.

САМКИ:

- з метою затримки тічки - в період між тічки один раз в тиждень в дозі 4 краплі на тварину. Курс застосування препарату - не більше 18 місяців. Повторення курсу можливе після прояву у кішки нормального фізіологічного циклу.
- з метою переривання тічки - при появі перших ознак тічки (і не пізніше ніж через 3 дні від її початку) 5-7 разів з інтервалом 24 години в дозі 9 крапель на тварину.

Протягом року слід проводити не більше двох курсів застосування лікарського препарату!

САМЦІ:
Котам для зниження статевого збудження і корекції поведінки препарат застосовують в добовій дозі - 8 крапель на тварину. Перші 7 днів лікарський препарат застосовують в добовій дозі, наступні 14 днів по 1/2 добової дози.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами:
Стоп-Інтим краплі сумісні з іншими лікарськими препаратами, кормами і кормовими добавками. Не рекомендується спільне тривале застосування Стоп-Інтим крапель з кортикостероїдами.

Умови зберігання:
У закритій упаковці виробника, окремо від продуктів харчування і кормів, в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 2 ° С до 25 ° С. Лікарський засіб слід зберігати в місцях, недоступних для дітей і тварин.

Виробник : ТОВ "АПІ-САН",Росія 

vector3d