+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Празіцид суспензія (60) 10мл

Цена со скидкой
UAH 43
Цена / кг:
Описание

Празіцид суспензія для дорослих собак  - ефективна профілактика і лікування широкого спектру гельмінтозів.

Відсутність звикання паразитів до препарату за рахунок трьохкомпонентного складу, діючі речовини якого підсилюють ефект один одного.
Точне дозування препарату по вазі тварини.
Приємний солодкий смак для легкого прийому препарату.
Фасовка - флакон по 10 мл + шприц-дозатор.

Склад:

        - празиквантел - 15 мг / мл,

         - пірантелу памоат - 45 мг / мл

        - допоміжні компоненти.

За зовнішнім виглядом препарат являє собою суспензію світло-жовтого кольору, при зберіганні допускається розшарування суспензії, що зникає при збовтуванні.

Дози та спосіб застосування:

Лікарський препарат застосовують тваринам перорально індивідуально, в ранкове годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика за допомогою шприца-дозатора в наступних дозах:
Празіцід-суспензію  для дорослих собак, цуценят середніх і великих порід - 1 мл на 1 кг маси тварини;

З профілактичною метою дегельмінтизацію тварин проводять один раз в квартал, а також перед кожною вакцинацією.


З лікувальною метою, а також з метою профілактики при груповому утриманні тварин (розплідники, притулки, віварії), обробку проводять дворазово з інтервалом 14 діб: при нематодозах один раз в день, при цестодозах і змішаних нематод-цестодозних інвазіях-  один раз в день протягом трьох послідовних днів.
Попередньо голодна дієта і застосування послаблюючих засобів перед дегельмінтизацією не потрібно. Флакон з суспензією перед кожним застосуванням слід ретельно струсити.

Дегельмінтизацію вагітних і годуючих самок при необхідності проводять під контролем ветеринарного лікаря за 3 тижні до передбачуваних пологів і через 2 - 3 тижні після пологів.

Термін придатності:

При дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виробництва.Зберігають препарат в закритій упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування і кормів при температурі від 0 ° С до 25 ° С.

Виробник: ТОВ "АПІ-САН", Росія 

vector3d