+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Празіцид суспензія (40) 10мл

Цена со скидкой
UAH 38
Цена / кг:
Описание

Празіцид суспензія для собак - ефективна профілактика від гельмінтів .

 

Відсутність звикання паразитів до препарату за рахунок трьохкомпонентного складу, діючі речовини якого підсилюють ефект один одного.

Точне дозування препарату по вазі тварини.

Приємний солодкий смак для легкого прийому препарату.

Фасовка - флакон по 10 мл + шприц-дозатор.

Склад:

- празиквантел - 15 мг / мл,

- пірантелу памоат - 45 мг / мл

- фебантел - 45мг/мл

 

За зовнішнім виглядом препарат являє собою суспензію світло-жовтого кольору, при зберіганні допускається розшарування суспензії, що зникає при збовтуванні.

Дози та спосіб застосування:

Лікарський препарат застосовують тваринам перорально індивідуально, в ранкове годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика за допомогою шприца-дозатора в наступних дозах:
Празіцід-суспензію для дорослих собак, цуценят середніх і великих порід - 1 мл на 1 кг маси тварини;

З профілактичною метою дегельмінтизацію тварин проводять один раз в квартал, а також перед кожною вакцинацією.

З лікувальною метою, а також з метою профілактики при груповому утриманні тварин (розплідники, притулки, віварії), обробку проводять дворазово з інтервалом 14 діб: при нематодозах один раз в день, при цестодозах і змішаних нематод-цестодозних інвазіях- один раз в день протягом трьох послідовних днів.
Попередньо голодна дієта і застосування послаблюючих засобів перед дегельмінтизацією не потрібно. Флакон з суспензією перед кожним застосуванням слід ретельно струсити.

Дегельмінтизацію вагітних і годуючих самок при необхідності проводять під контролем ветеринарного лікаря за 3 тижні до передбачуваних пологів і через 2 - 3 тижні після пологів.

Термін придатності:

При дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виробництва.Зберігають препарат в закритій упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування і кормів при температурі від 0 ° С до 25 ° С.

Виробник: ТОВ "АПІ-САН", Росія

vector3d