+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Празіцид суспензія (20) 6мл

Цена со скидкой
UAH 34
Цена / кг:
Описание

Празіцид суспензія для собак - препарат для профілактики та лікування гельмінтозів .

 

Відсутність звикання паразитів до препарату за рахунок трьохкомпонентного складу, діючі речовини якого підсилюють ефект один одного.

Точне дозування препарату по вазі тварини.

Приємний солодкий смак для легкого прийому препарату.

Фасовка - флакон по 5 мл + шприц-дозатор.

Склад в 1 мл:

 - Празиквантел - 1,5 мл;

  - пірантелу памоат - 15 мл;

  - фебантел - 15 мл;
  - допоміжні речовини.
За зовнішнім виглядом препарат являє собою суспензію світло-жовтого кольору, при зберіганні допускається розшарування суспензії, що зникає при збовтуванні.

 


Дозування і спосіб застосування:

Застосовують тваринам перорально індивідуально, в ранкове годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика за допомогою шприца-дозатора в наступних дозах:

                                   - 1 мл на 1 кг маси тварини;
З профілактичною метою дегельмінтизацію тварин проводять один раз в квартал, а також перед кожною вакцинацією.
З лікувальною метою, а також з метою профілактики при груповому (скупченому) утриманні тварин (розплідники, притулки, віварії), обробку проводять дворазово з інтервалом 14 діб: при нематодозах один раз в день, при цестодозах і змішаних нематод-цестодозних инвазиях один раз в день протягом 3 послідовних днів.
Дегельмінтизацію вагітних і годуючих самок при необхідності проводять під контролем ветеринарного лікаря за 3 тижні до передбачуваних пологів і через 2 - 3 тижні після пологів.

Умови зберігання:
Зберігати препарат в закритій упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування і кормів при температурі від 0 ° С до 25 ° С. Зберігати в місцях, недоступних для дітей

Виробник: ТОВ "Апі-Сан", Росія

vector3d