+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Празіцид суспензія (20) 7мл

Цена со скидкой
UAH 39
Цена / кг:
Описание

Празіцид суспензія для котів -  ефективна профілактика і лікування  гельмінтозів.

 

Точне дозування препарату по вазі тварини.

Приємний солодкий смак для легкого прийому препарату.

Фасовка - 7 мл флакон + шприц-дозатор.

Склад:

- 15 мг пірантелу памоат

- 15 мг фебантел

- 1,5 мг празиквантель 

- допоміжні речовини

Дози і спосіб застосування:

Празіцід-суспензію призначають дорослим  кішкам і кошенятам з 3-тижневого віку з профілактичною і лікувальною метою при шлунково-кишкових нематодозах (токсокароз, токсаскарідоз, унцінаріоз, трихоцефальоз, анкілостомоз), цестодозах (теніїдоз, дипилидиоз, ехінококоз, дифиллоботриоз, мезоцестоідоз) і змішаних нематод-цестодозних інвазіях.

Лікарський препарат застосовують тваринам перорально індивідуально, в ранкове годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика за допомогою шприца-дозатора в наступних дозах:

- 1 мл на 1 кг маси тварини .

З профілактичною метою дегельмінтизацію тварин проводять один раз в квартал, а також перед кожною вакцинацією.
З лікувальною метою, а також з метою профілактики при груповому (скупченому) утриманні тварин (розплідники, притулки, віварії), обробку проводять дворазово з інтервалом 14 діб: при нематодозах один раз в день, при цестодозах і змішаних нематод-цестодозних инвазиях один раз в день протягом 3 послідовних днів.
Дегельмінтизацію вагітних і годуючих самок при необхідності проводять під контролем ветеринарного лікаря за 3 тижні до передбачуваних пологів і через 2 - 3 тижні після пологів.

Умови зберігання:
Зберігати препарат в закритій упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування і кормів при температурі від 0 ° С до 25 ° С. Зберігати в місцях, недоступних для дітей

Виробник: ТОВ "Апі-Сан", Росія

vector3d