+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Пенстреп 100мл

Цена со скидкой
UAH 220
Цена / кг:
Описание

Пенстреп - комплексний антибактеріальний препарат.

Препарат призначають при інфекціях шлунково-кишкового тракту, дихальних і сечостатевих шляхів у великої рогатої худоби, телят, кіз, овець і свиней, викликаних мікроорганізмами роду Campylobacter, Clostridium, Corynebacterium, E. coli, Erysipelothrix, Haemophilus, Klebsiella, Listeria, Pasteurella, Salmonella , Staphylococcus і Streptococcus spp, Proteus.  Препарат високоефективний при лікуванні лептоспірозу і бешихи свиней.

Склад:

 - Пеніцилін G прокаин   200 000 МО

 - Дигідрострептоміцин сульфат  200 мг

Дозування і спосіб застосування:

Перед застосуванням флакон слід добре струсити. Пенстреп - 400® вводять тільки внутрішньом'язово.

Великій рогатій худобі, свиням препарат вводять з розрахунку 1 мл на 20 кг живої маси тварини, один раз на добу, протягом 3 днів.

Телятам, козам, вівцям, поросятам дозування становить 1 мл препарату на 10 кг живої маси тварини один раз на добу, протягом 3 днів.

На одне ін'єкційне місце великій рогатій худобі слід вводити не більше 20 мл, телятам і свиням - не більше 10 мл, а поросятам і дрібному рогатій худобі - не більше 5 мл препарату. Якщо протягом 2-3 днів не відбудеться помітного клінічного поліпшення, рекомендується повторно провести перевірку на чутливість мікроорганізмів до пеніциліну і дигідрострептоміцин.

Зберігання:

Препарат зберігають в сухому, захищеному від світла місці, при температурі 8 - 15 ° C. Термін придатності дивись на упаковці.

Форма випуска:

Флакони з прозорого скла по 100 мл

Виробник :Інтерхемі (Interchemie), Нідерланди

vector3d