+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Офтальмо-гель 4 г

Цена со скидкой
UAH 30
Цена / кг:
Описание

Офтальмо гель - засіб для лікування очей та вух тварин .

 
Лікування тварин (великої рогатої худоби, собак, кроликів), хворих офтальмологічними захворюваннями паразитарної етіології:
 
 
- телязіоз великої рогатої худоби;
- блефарит (лускатий і виразковий); кон'юнктивіт (гострий катаральний, гнійний, фолікулярний); кератит (поверхневий); керато-кон'юнктивіт інфекційної (рикетсіоз) або асоціативної інвазійно-інфекційної (телязіозно-мікробної) етіології.
Лікування отитів паразитарної етіології у собак і кроликів (зовнішнє вухо: вушна раковина, зовнішній слуховий канал; середнє вухо):
- нотоедроз, отодектоз, псороптоз, саркоптоз, Хоріоптоз, хейлетіоз.
- Лікування і профілактика міазів великої рогатої худоби, овець, собак, кроликів.

 

Склад:

1 г препарату містить діючі речовини:

івермектин - 2,5 мг;

тилозина тартрат - 10 мг;

ксероформом - 10мг.

Допоміжні речовини: тілоза, твін-80, вода апірогенна (до 1 г).

Дозування та спосіб застосування:

При телязіозі великої рогатої худоби голову тваринного фіксують таким чином, щоб око було зверху і шприцом-тубою повільно вводять препарат Офтальмо-гель в кон'юнктивальний мішок в дозі 0,8-1 мл, легко масажуючи. Препарат застосовують протягом 3-4 діб, до повного одужання. При запаленні повік, їх краю очищають від луски і за допомогою тампона змащують повіки Офтальмо-гелем.

При лікуванні інших офтальмологічних захворювань в область внутрішнього кута ока вносять по 5-7 крапель препарату. Обробку проводять 4-7 разів з 12-годинним інтервалом. Якщо блефарит був викликаний кліщами, то курс лікування повторюють 2-3 рази через 10 діб, незалежно від результатів першого курсу лікування.

При лікуванні отитів у тварин попередньо вистригають шерсть всередині вушної раковини, видаляють луску і за допомогою тампона наносять Офтальмо-гель на уражені ділянки шкіри 2 рази на добу. Обробку проводять протягом 3-4 діб до повного одужання. Лікують одночасно обидва вуха.

Якщо захворювання було викликано кліщами, то через 8-10 діб обробку повторюють протягом доби.

Для профілактики Вольфартіоз свіжі рани тварин в літній період змащують Офтальмо-гелем. Рани, інвазовані личинками мух, обробляють 2 рази на добу до повного одужання (3-4 діб).

Виробник: Бровафарма,Україна 

vector3d