+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Ніглумін 100 мл

Цена со скидкой
UAH 470
Цена / кг:
Описание

Ніглумін - протизапальний, знеболювальний і жарознижувальний засіб.

 

Для комплексного лікування разом з етіотропною терапією великої рогатої худоби, коней і свиней при гострому перебігу запальних процесів і больовому синдромі.

 

Склад:

 - флуніксину меглумін 83,0 мг (що еквівалентно 50,0 мг флуніксину).

Дозування та спосіб застосування: 

Великій рогатій худобі вводять внутрішньовенно у дозі 2 мл препарату на 45 кг маси тіла один раз на добу у комбінації з антибіотико- або регідратаційною терапією. За потреби, дозу повторюють із 24-годинним інтервалом впродовж 3 діб. 

Коням уводять внутрішньовенно у дозі 1 мл препарату на 45 кг маси тіла один раз на добу у комбінації з антибіотико- або регідратаційною терапією. За потреби, дозу повторюють із 24- годинним інтервалом впродовж 5 діб.

Свиням уводять внутрішньом’язово у дозі 2 мл препарату на 45 кг маси тіла один раз на добу та, при необхідності, повторно з інтервалом 12 годин максимально 2 ін’єкції відповідно до клінічних проявів та антибіотикотерапії. Максимальний об’єм одного введення не повинен перевищувати 5 мл.

Форма випуску:

Прозорий скляний флакон типу ІІ (ЄФ), об’ємом 100 мл, закритий сірим гумовим корком з бромбутолу (технологія РН 4001/45), алюмінієвою капсулою з кільцем, яке відламується при відкриванні, вкладений у картонну пачку.

Прозорий скляний флакон типу ІІ (ЄФ), об’ємом 250 мл, закритий рожевим гумовим корком з бромбутолу і силікату, капсулою золотого кольору, вкладений у картонну пачку.

Зберігання:

Сухе темне, недоступне для дітей місце при температурі від 2 до 25 ° С. Не заморожувати!

Термін придатності — 5 років.

Після першого відбору з флакону препарат необхідно використати впродовж 28 діб.

Виробник: Лабораторіос Калієр, С.А., Іспанія

vector3d