+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Мілпразон для собак ( 2 табл)

Цена со скидкой
UAH 175
Цена / кг:
Описание

Мілпразон - комбінований антигельмінтний препарат широкого спектру дії .

Склад:

Одна таблетка містить діючі речовини:

Мілбеміцина оксим - 12,5 мг
Празиквантел - 125 мг.

Дозування та спосіб застосування:

Препарат застосовують собакам одноразово під час годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика після годування мінімальної терапевтичної дози 0.5 мг мільбеміціна оксима і 5 мг празиквантель на 1 кг маси тварини, з розрахунку:

 5-10 кг 1 таблетка
> 10-25 кг 1 таблетки
> 25-50 кг 2 таблетки
> 50-75 3 таблетки
Попередньою голодної дієти і застосування послаблюючих засобів перед дегельмінтизацією не потрібно.

Для дегельмінтизації собак при інвазії, викликаної Angiostrongylus vasorum, Мілпразон® таблетки для собак застосовують з лікувальною метою в чотири рази з інтервалом 7 діб, з метою профілактики - кожні 4 тижні в терапевтичній дозі.

Для дегельмінтизації собак при інвазії, викликаної Thelazia callipaeda, препарат застосовують дворазово з інтервалом 7 діб.

З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних щодо захворювання регіонах препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком літа комарів і москітів (переносників збудника D. immitis) одноразово, потім 1 раз на місяць і останній раз в сезоні через 1 місяць після завершення літа комах. Перед дегельмінтизацією, слід проконсультуватися з ветеринарним лікарем, щоб виключити наявність у тварини в крові мікрофілярій.

Виробник: KRKA,Словенія 

vector3d