+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Мілпразон для малих котів та кошенят (2 табл)

Цена со скидкой
UAH 130
Цена / кг:
Описание

Мілпразон - антигельмінтик для котів і кошенят вагою до 2-х кг.

Призначають для лікування, дегельмінтизації та профілактики при захворюваннях, викликаних як личинкові формами, так і статевозрілими цестодами - Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp. і нематодами - Ancylostoma tubaeforme, Toxocara cati, Dirofilaria immitis (профілактика захворювання), в т.ч. при нематодозах, цестодозах, комбінованих нематод-цестодозних инвазиях.

Склад:

Одна таблетка містить діючі речовини:

  • Мілбеміцина оксим - 4 мг
  • Празиквантел - 10 мг

Дозування та спосіб застосування: 

Препарат застосовують кішкам одноразово під час годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика після годування мінімальної терапевтичної дози 2 мг мільбеміціна оксима і 5 мг празиквантель на 1 кг маси тварини з розрахунку:

0,5-1 кг 1/2 таблетки
> 1-2 кг 1 таблетка
Попередньою голодної дієти і застосування послаблюючих засобів перед дегельмінтизацією не потрібно.

З лікувальною метою дегельмінтизацію кішок проводять за показаннями, з профілактичною метою - щоквартально, а також перед кожною вакцинацією і в`язкою в терапевтичній дозі. Одноразовий прийом препарату з метою дегельмінтизації захищає кішок від зараження Dirofilaria immitis протягом одного місяця. Для подальшої профілактики дирофіляріозу доцільно застосовувати препарат з вмістом однієї діючої речовини мільбеміціна оксима.

Виробник : KRKA,Словенія 

vector3d