+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Мілпразон для котів (2 табл)

Цена со скидкой
UAH 150
Цена / кг:
Описание

Мілпразон - антигельмінтик для котів вагою понад 2-х кг.

 

Призначають для лікування, дегельмінтизації та профілактики при захворюваннях, викликаних як личинкові формами, так і статевозрілими цестодами - Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp. і нематодами - Ancylostoma tubaeforme, Toxocara cati, Dirofilaria immitis (профілактика захворювання), в т.ч. при нематодозах, цестодозах, комбінованих нематод-цестодозних инвазиях.

Склад:

Одна таблетка містить діючі речовини:

Мілбеміцина оксим - 16 мг
Празиквантел - 40 мг.

Дозування та спосіб застосування:

Препарат застосовують кішкам одноразово під час годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика після годування мінімальної терапевтичної дози 2 мг мільбеміціна оксима і 5 мг празиквантель на 1 кг маси тварини з розрахунку:

> 2-4 кг 1/2 таблетки
> 4-8 кг 1 таблетка
> 8-12 кг 1½ таблетки
Попередньою голодної дієти і застосування послаблюючих засобів перед дегельмінтизацією не потрібно.

З лікувальною метою кішок дегельмінтізіруют за показаннями, з профілактичною метою - щоквартально, а також перед кожною вакцинацією і в`язкою в терапевтичній дозі. Одноразовий прийом препарату з метою дегельмінтизації захищає кішок від зараження Dirofilaria immitis протягом одного місяця. Для подальшої профілактики дирофіляріозу доцільно застосовувати препарат з вмістом однієї діючої речовини мільбеміцина оксима.

Виробник: KRKA,Словенія 

 

vector3d