+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Мелоксівет суспензія 50 мл

Цена со скидкой
UAH 75
Цена / кг:
Описание

Мелоксівет суспензію призначають собакам і кішкам як протизапальний, жарознижувальний та болезаспокійливий засіб

 

при запальних і больових синдромах різного походження, включаючи гострі і хронічні захворювання опорно-рухового апарату (артрити, артрози, синовіти, вивихи), запальні захворювання м'яких тканин, а також в якості аналгетичного і протизапального препарату в післяопераційний період.

Склад: 

1 мл препарату містить діючу речовину:

- мелоксикам - 1 мг.

Дозування та спосіб застосування: 

Мелоксівет суспензію застосовують при годуванні індивідуально перорально один раз на добу.

Собакам в перший день лікування препарат застосовують в дозі 0,2 мл (4 краплі) препарату на 1 кг маси тіла тварини (що відповідає 0,2 мг мелоксикаму), в наступні дні - 0,1 мл (2 краплі) препарату на 1 кг маси тіла тварини (що відповідає 0,1 мг мелоксикаму).

Котам препарат застосовують в перший день лікування в дозі 0,1 мл (2 краплі) препарату на 1 кг маси тіла тварини (що відповідає 0,1 мг мелоксикаму), в наступні дні - 0,05 мл (1 крапля) препарату на 1 кг маси тіла тварини (що відповідає 0,05 мг мелоксикаму). Кожна споживча упаковка по 50 мл забезпечена шприцами-дозаторами, що дозволяє максимально точно дозувати лікарський препарат собакам великих і середніх порід (від 5 кг). Кожна споживча упаковка по 10 мл забезпечена крапельницями для дозування собакам дрібних порід і кішкам (до 5 кг).

Перед застосуванням вміст флакона з препаратом необхідно підігріти до 30 ° С і струснути.

Тривалість курсу лікування залежить від показань і стану тварини і визначається лікуючим ветеринарним лікарем, але не повинна перевищувати 10 днів. У разі відсутності поліпшення клінічного стану тварин після 10-денного курсу лікування застосування лікарського препарату припиняють.

Слід уникати пропусків при введенні чергової дози препарату, так як це може призвести до зниження терапевтичної ефективності. У разі пропуску однієї дози необхідно ввести її якомога швидше. Далі інтервал до наступного введення препарату не змінюється.

Виробник: Укрзооветпромпостач, Україна

vector3d