+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Мазь Аверсектинова 15 г

Цена со скидкой
UAH 30
Цена / кг:
Описание

Мазь аверсектинова володіє широким спектром інсектоакарицидної дії: ефективна проти саркоптозних кліщів, вошей, бліх, волосоїдів, збудників демодекозу.

 

Препарат в організмі паразита підсилює вироблення нейромедіатора гальмування гамма-аміно-масляної кислоти, що призводить до паралічу і загибелі паразита.

Мазь аверсектинова малотоксична для теплокровних тварин, в рекомендованих дозах не чинить місцево-подразнюючої, алергічного, ембріотоксичної і тератогенної дії, не володіє кумулятивними властивостями.

Склад:

В 1 г мазі міститься 0,5 мг аверсектіна С і допоміжні компоненти. Аверсектін С - природний авермектіновий комплекс - отримують шляхом мікробіологічного синтезу з використанням культури Streptomyces avermitilis.

Дозування та спосіб застосування: 

Мазь наносять зовнішньо на уражену поверхню з розрахунку 0,2 - 0,3 г на 1 см2. При акарозах уражені ділянки шкіри обмивають і насухо витирають, вушні раковини очищають від кірочок і струпів, волосся вистригають. Мазь намазують шпателем, скляною паличкою, ватно-марлевим тампоном. При нанесенні мазі в слуховий прохід, вушну раковину складають навпіл уздовж і масажують основу. При нанесенні мазі на інші частини тіла (голову, тулуб, лапи) її енергійно втирають (щіткою, широкою пробкою) в уражені ділянки. Для зручності мазь можна розтопити в гарячій воді і застосовувати в теплому вигляді. При псороптозі, отодектозі, нотоедрозі - мазь використовують дворазово з інтервалом 5-7 днів. При демодекозі - трикратно з інтервалом 6-7 днів; (Пустульозная і змішана форма) - семикратно з інтервалом 7 днів, при множинних ураженнях з інтервалом 5 днів. Лікування пустульозної і змішаної форми демодекозу повинно бути комплексним і, крім етіотропного лікування, слід проводити імунокоригуючу, протимікробну, протигрибкову і ін. терапію. З метою контролю ефективності лікування через 7 днів після останньої обробки з уражених і здорових ділянок шкіри роблять глибокі зіскрібки і досліджують на наявність кліщів. При їх виявленні обробку повторюють. При ентомозах (воші, блохи, волосоїдів) мазь втирають проти зростання вовни (можна в розтопленому вигляді) в місця недоступні для злизування (в область потилиці). Мазь застосовують дворазово з інтервалом 7-10 днів. При необхідності обробку повторюють по ентомологічним показаннями. З метою запобігання розплоду бліх і повторного зараження домашнім тваринам міняють підстилку.

Виробник : Фармбіомед, Росія

vector3d