+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 1 . Бордер-коллі. Лідер «хіт-параду». Представники цієї породи стрімкі, енергійні, доброзичливі, тямущі і навіть проникливі. Їм подобається працювати, служити людям, але при цьому їм постійно потрібні розумові та фізичні навантаження. Дресирувати таких собак - одне задоволення, однак новачкам таку породу краще не заводити.

 

2. Пудель. Ці милі кучеряві пухнастики, виявляється, не тільки чарівні, але ще і уважні, розумні і активні. Їх висока здатність до навчання видна в тих сферах, де можна зустріти пуделя. Представники цієї породи - визнані зірки циркових виступів, а також мисливці, захисники і рятувальники.

 

3. Німецька вівчарка. Інтелект і здатність до навчання цих собак широко відомі. Недарма з них виходять відмінні охоронці, помічники і товариші. Вони відносно легко переносять зміну господаря, що зручно при роботі в поліції.

 

 

4. Золотистий ретривер. Ця порода відрізняється дружелюбністю, добрим ставленням до дітей, швидкої і легкої здатності до навчання, безмежним терпінням. Вони відрізняються спокоєм і «небалакучістю» (вельми рідко гавкають), тому не годяться на роль сторожових собак. Зате мисливці з них виходять чудовими.помічники і товариші. Вони відносно легко переносять зміну господаря, що зручно при роботі в поліції.

 

5.Доберман. Ця порода була виведена для захисту і нападу. Її представників необхідно дресирувати, інакше вони стануть некерованими, що досить небезпечно. Це активні собаки. Будь-яке фото добермана свідчить про його фізичну силу, яку господар повинен приборкати і підпорядкувати собі.

 

 

6.Шелті (Шотландські вівчарки). Їхні предки допомагали людям пасти овець, а зараз шелті живуть зі своїми господарями в містах, відрізняються відданістю і здатністю встати на захист. Це лагідні собаки, які обожнюють своїх господарів, але насторожено відносяться до сторонніх.

 

 

7. Лабрадор-ретривер. Представники цієї породи працюють як рятувальники і поводирі. Лабрадори-ретривери пустотливі, добрі, товариські, тому вони і піддаються дресируванню з такою легкістю. Вони відмінно ладнають з дорослими і дітьми, прагнуть всім сподобатися і всім прислужити.

 

 

8. Папільон. Інша назва цієї породи - континентальний той-спанієль. На фото Папільон виглядають незвичайно мило, але їх зовнішність - не єдина перевага. Представники цієї породи добре піддаються дресируванню і беруть участь у багатьох спортивних змаганнях.

 

 

9.Ротвейлер. Представники цієї породи - надійні захисники, вірні друзі і помічники. Вони витривалі, енергійні, серйозні і хоробрі. Вони схильні підкорятися тільки одному господареві.

 

 

10. Австралійська вівчарка (ауссі). Ця порода була виведена спеціально для допомоги людині пасти стада овець. Це легко дресировані собаки, вони розуміють своїх господарів буквально з півслова, беззаперечно їм підпорядковуються. Однак ауссі бувають надто активні і «балакучі».

vector3d