+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Кліносан 1 кг

Цена со скидкой
UAH 35
Цена / кг:
Описание

Кліносан -  дезінфекційний засіб 

-Знищує збудників інфекційних , інвазійних та протозойних хвороб.

- запобігає розвитку бактерій та паразитів.

- Усуває неприємний запах.

- Знищує личинки та відлякує дорослих комах.

- Зниження агресії у тварин.

Комбінація дезінфікуючих та абсорбуючих компонентів засобу не тільки дезінфікує, а ще й поглинає вологу, аміак, сірководень, метан та інші отруйні гази, і запобігає їх подальшому утворенню.

Застосовується у приміщеннях, таких як :пташники, корівники, свинарники, конюшні, вольєри, клітки, розплідники, зоопарки, тераріуми, інвентар, вигрібні ями та ін.

 Склад:

 Хлорантоїн -0,2%

 мідний купорос -0,2%

 кальцію сульфат- 87,9%

 заліза сульфат -1%

 цинку сульфат – 0,5%

 каолін – 10%

 ефірні масла – 0,2%

Дія:

- бактерицидна

- фунгіцидна

- віруцидна

- репелентна

- дезодоруюча

- підсушуюча

- оздоровлююча

Можна використовувати в присутності тварин !!!

При утриманні:

Свиней  – обробка новонароджених поросят, гігієна у місцях утримання відгодівельного та маточного поголів’я,    гігієна пунктів штучного обсіменіння, покращення мікроклімату (поглинання аміаку), обмеження респіраторних захворювань, зменшення кількості мух, покращення стану здоров’я тварин та профілактика стресів;

ВРХ  та ДРХ – обробка кліток та будиночків для телят, козлят, ягнят гігієна місць відпочинку корів, кіз, овець, профілактика захворювань корів на мастит, отримання молока з меншим показником бактеріального обсіменіння та кількістю соматичних клітин, профілактика захворювань ратиць у корів, телят та ін (влаштування сухих копитних ванн),  зменшення кількості мух , покращення мікроклімату та ін;

 Всіх видів птиці  -  гігієна підлоги та підстилки в пташниках,   підсушування та покращення мікроклімату, зменшення кількості мух , профілактика кокцидіозів та грибкових захворювань.

 Коней  – гігієна підстилки та мікроклімат у денниках, профілактика захворювань копит,  зменшення кількості мух ,  покращення мікроклімату;

Кролів та хутрових звірів  – гігієна підстилки, її осушення та мікроклімат, контроль над поширенням міксоматозу та геморагічної хвороби кролів; Профілактика кокцидіозу.

 Собак – гігієна підлоги, підстилки, клітки, буди, вольєра, перевізних візків, територій, підсушування та покращення мікроклімату.  Профілактика   еймеріозів ( неоспороз, ізоспроз). Профілактика бактеріальних, вірусних та  грибкових захворювань.

 А також при проведенні інших ветеринарно-санітарних заходів: у вольєрах, наповнення туалетів домашніх тварин, дезінфекція кліток ; санітарна обробка зовнішніх пунктів, особистої гігієни персоналу тощо.

Дозування:

Засіб застосовують методом рівномірного посипання препарату поверхні дезінфікуючого об’єкту з розрахунку 50г/м2 один раз на тиждень.

Перед посадкою птиці, вводом тварин у приміщення засіб застосовують у дозі 100г/м2  протягом 2-3 днів , а потім 1 раз на тиждень у дозі 50г /м2 в присутності тварин.

У тваринницьких приміщеннях з глибокою підстилкою, перед її поновленням, рекомендується застосування засобу у максимальній дозі -100г/м2 один раз на тиждень. Можна використовувати в присутності тварин.

Транспортні засоби, що використовуються для перевезення тварин проходять оброку в дозі 50г /м 2  перед початком транспортування. 

У всіх інших випадках  застосовують  у дозі 40-50 г/ м2  один раз на тиждень.

 

 

vector3d