+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Кіт Бают таблетки

Цена со скидкой
UAH 50
Цена / кг:
Описание

Кіт Баюн таблетки -  корекція порушень поведінки кішок і собак

 

- порушення сексуальної поведінки (статева агресія, крики кішок під час статевої охоти);

- страх при транспортуванні, перед виставками;надмірне занепокоєння при помилкової захищеності;боязнь шуму, розставання з господарем;

- агресія по відношенню до господаря, пов'язана з боротьбою за домінування або обумовлена ​​страхом;

- мічення сечею в квартирі;

-гіперактивність, безпричинний постійний гавкіт, нав'язливе вилизування, копрофагія.

 

Склад:

трави материнки, буркуну, пустирника, звіробою, будри плющевидной, котовника, чебрецю, сухоцвіту болотної, солянки холмової і меліси, кореневищ з корінням валеріани, квіток і плодів глоду, шишок хмелю, листя м'яти перцевої і кропиви, квітів таволги вязолистной, коренів, кореневищ і трави півонії ухиляється - 6,4 мг / таблетці, з вмістом суми флавоноїдів (у перерахунку на рутин) - не менше 1 × 10-3 мкг, і допоміжні речовини: стеарат кальцію, крохмаль, лактозу.

Спосіб застосування:

застосовують тваринам індивідуально перорально 3-4 рази на день за 20 хвилин до годування або через 1 годину після годування, щомісяця протягом 5-7 днів, в таких дозах (на один прийом): кішкам - 2 таблетки, собакам - 3-4 таблетки .

Зберігання:

зберігають в закритій упаковці виробника окремо від продуктів харчування і кормів, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 0 ° С до 25 ° С.
Після відкриття флакона лікарський препарат рекомендується зберігати в холодильнику при температурі від 2 ° С до 8 ° С протягом 7 діб.
Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання - 1 рік з дня виробництва.

Виробник: ВЕДА,Росія

 

vector3d