+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Кіт Бают розчин

Цена со скидкой
UAH 55
Цена / кг:
Описание

Кіт Баюн лікарський розчин призначений для корекції порушень поведінки кішок і собак.

 
 
 
- порушення сексуальної поведінки (статева агресія, крики кішок під час статевої охоти); 
- страх при транспортуванні, перед виставками;
- надмірне занепокоєння при помилковій вагітності;
-страх  шуму, розставання з господарем;
- агресія по відношенню до господаря, пов'язана з боротьбою за домінування або обумовлена ​​страхом;
- мічення сечею в квартирі;
- гіперактивність, безпричинний постійний гавкіт, нав'язливе вилизування, копрофагія

 

 Склад:

трави материнки - 0,45%, трави буркуну - 0,23%, кореневищ з корінням валеріани - 0,23% і фітокомплекс - 1,45%, що містить екстракти: квіток і плодів глоду, шишок хмелю, трави пустирника, листя м'яти перцевої , трави будри плющевидной, трави котовника, трави меліси, квітів таволги вязолистной, трави звіробою, трави чебрецю, трави сухоцвіту болотної, трави солянки холмової, листя кропиви, коріння, кореневищ і трави півонії ухиляється, а в якості допоміжної речовини - воду дистильовану - до 100%.

Спосіб застосування:

застосовують перорально: кішкам по 2 мл (0,5 чайної ложки), собакам по 4 мл (1 чайна ложка) 3-4 рази на день протягом 5-7 днів щомісяця, або додають в воду для пиття.
Кіт Баюн настій не містить консервантів, тому при його застосуванні слід дотримуватися таких вимог: перед застосуванням флакон відкорковують, надягають на його горловину кришку-крапельницю і виливають лікарський засіб в чайну ложку в відповідності з дозуванням. Потім лікарський засіб додають в воду для пиття, або випоюють тварині з ложки в нерозбавленому вигляді.
Що залишився препарат можна зберігати в холодильнику протягом 7 днів, не знімаючи кришки-крапельниці з флакона. Перед застосуванням флакон з лікарським препаратом слід витримати при кімнатній температурі і струсити.

Зберігання:

зберігають в закритій упаковці виробника окремо від продуктів харчування і кормів, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 0 ° С до 25 ° С.
Після відкриття флакона лікарський препарат рекомендується зберігати в холодильнику при температурі від 2 ° С до 8 ° С протягом 7 діб.
Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання - 1 рік з дня виробництва.

Виробник: ВЕДА,Росія

 

vector3d