+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Келіон 0,5л

Цена со скидкой
UAH 2040
Цена / кг:
Описание

Кеолін - засіб для дезінсекції приміщень.

 

Препарат призначений для дезінсекції місць перебування сільськогосподарських тварин,обладнання для тваринництва, транспортних засобів для перевезення сільськогосподарських тварин, приміщень підготовки кормів.

 

Склад:

1 л препарату містить діючу речовину:

- етофенпрокс - 300 г.

- Допоміжні речовини: розчинник (ефір жирних кислот), поверхнево-активна речовина.

Дозування:

Розведення: розвести 500 мл препарату у 50 л води для обробки 1000 м² шляхом розпилення або розвести 50 мл препарату у 5 л води для обробки 100 м² поверхні шляхом розпилення.

Спосіб застосування:

Розпилити на всі перегородки приміщення. Для стін, стель, отворів та обладнання розчинити 500 мл концентрату у 50 л води для обробки 1 000 м² поверхні за допомогою спеціального пульверизатора. Повторити обробку у разі нової інвазії комах і перед кожним запусканням тварин у приміщення. Провітрити приміщення після обробки протягом від 30 хвилин до 2 годин в залежності від рівня вентиляції. Зачекати, поки поверхні стануть повністю сухими. Препарат  застосовуватись у присутності тварин, уникаючи прямого контакту з тваринами під час обробки та не розпилюючи на поїлки, кормушки та інше обладнання, призначене для отримання корму.

Мухи-Мошки- Таргани:

Обробити стіни препаратом методом розпилення при появі перших комах.

Борошняні хрущаки-Плоскотілки:

Розпилити препарат на стіни і стелі за 2 доби до закінчення санітарної обробки, при запуску опалення у приміщенні для максимальної ефективності.

Курячі кліщі:

Обробити приміщення та обладнання за тиждень до закінчення санітарної обробки після повного ретельного прибирання задля видалення усіх накопичень органічних речовин, що можуть слугувати укриттям для курячих кліщів, приділяючи особливу увагу кліткам, заглибленням, кутам, низу конвеєрів, зонам, що опалюються, і місцям без доступу продувів.

Зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4°С до 30°С, у сухому, добре вентильованому приміщенні. Зберігати подалі від продуктів харчування та кормів, уникати вологи і морозу.

Термін придатності препарату у непошкодженому упакуванні - 3 роки.

Термін придатності після першого відкриття - 3 роки.

Термін придатності після розведення - 2 години.

Не зберігати невикористаний розчин.

Виробник: ЛОДІ ГРУП, Франція.

vector3d