+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Імаверол шампунь

Цена со скидкой
UAH 600
Цена / кг:
Описание

Імаверол відноситься до групи протигрибкових лікарських препаратів для зовнішнього застосування.

 

Енілконазол, що входить до складу препарату є активним по відношенню до різних видів грибів, в тому числі Trichophyton verrucosum, Trichophyton mentagrophytes, Trichophyton enuinum, Microsporum canis і Microsporum cjypseum.

Склад:

1 мл в якості діючої речовини містить :

енілконазол - 100 мг, а також допоміжні речовини: полісорбат 20 - 486 мг і сорбітан лаурат - 486 мг.

Дозування та спосіб застосування:

Імаверол призначають для лікування дерматофітозів (трихофітії, мікроспорії) у великої рогатої худоби, коней, собак і кішок.
Протипоказанням до застосування є гіперчутливість тваринного до компонентів препарату.
Лікування тваринного проводять з використанням 0,2% лікувальної емульсії препарату, для приготування якої Імаверол розводять теплою водою у співвідношенні 1:50. Приготована лікувальна емульсія препарату повинна бути використана протягом доби.
Лікування тварин проводять курсом з чотирьох обробок з інтервалом 3-4 дня.
У важких випадках захворювання після консультації з ветеринарним лікарем курс лікування може бути продовжений.
У великої рогатої худоби і коней лікувальної емульсією обробляють уражені ділянки тіла разом з прикордонними ділянками здорової шкіри. У зв'язку з присутністю дерматофітів  в волосяних фолікулах, всі скоринки на тілі тварини слід видаляти жорсткою щіткою, змоченою лікувальної емульсією Імаверола.
Собак і котів обробляють проти напрямку росту шерсті, повністю покриваючи уражені ділянки шкіри лікувальної емульсією; тварин довгошерстих порід рекомендується попередньо обстригти. Обробку собак і кішок дрібних порід можна також проводити зануренням в ємність з лікувальної емульсією.
Симптоми передозування препарату не виявлено.
Особливостей дії препарату при його першому застосуванні і скасування не встановлено.
Слід уникати порушень схеми застосування препарату, так як це може привести до зниження його ефективності. У разі пропуску чергової обробки її слід провести якомога швидше в тій же дозі.
Побічних явищ і ускладнень при застосуванні Імаверола відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості тваринного до компонентів лікарського препарату і появі алергічних реакцій, його застосування припиняють і при необхідності призначають тварині антигістамінні препарати і засоби симптоматичної терапії.
Імаверол не слід застосовувати тваринам спільно з іншими протигрибковими лікарськими засобами для зовнішнього застосування.
Забій великої рогатої худоби і коней на м'ясо дозволяється не раніше, ніж через 4 доби після останнього застосування Імаверола. У разі вимушеного забою тварин раніше встановленого терміну м'ясо може бути використано в корм хутровим звірам.
Молоко дійних тварин може бути використано в харчових цілях не раніше, ніж через 48 годин (4 доїння) після останнього застосування Імаверола. Молоко, отримане раніше встановленого терміну, після термічної обробки можна використовувати в корм тваринам

Виробник: ELANKO,США 

vector3d