+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Гамавіт 10мл

Цена со скидкой
UAH 64
Цена / кг:
Описание

Гамавіт являється біогенним стимулятором, імуномодулятором, адаптогеном.

Склад: 

- плацента денатурована 

- нуклеїнат натрія 

Дозування та спосіб застосування:

Препарат вводять підшкірно, внутрішньом'язово, внутрішньовенно, можливо випоювання.
З метою профілактики Гамавіт вводять по 0,1 мл / кг маси тіла тварини (профілактична доза).
З лікувальною метою - по 0,3-0,5 мл / кг (лікувальна доза).
З метою профілактики: анемій, гіповітамінозів, ослабленим, старим тваринам, у відновний період після перенесених захворювань і операцій препарат призначають внутрішньом'язово 1-3 рази на тиждень. Тривалість курсу в середньому становить 2-4 тижні і більше. При підвищених навантаженнях, для посилення стійкості тварин до технологічних стресів, препарат вводять перед стресовим впливом одноразово або курсом за 8, 6, 4 дня до і безпосередньо перед впливом стрес-факторів.
Для підвищення заплідненості Гамавіт слід вводити в дозі 0,025-0,05 мл / кг в день запліднення, для полекшення пологів і профілактики післяпологових ускладнень - в тій же дозі за 1 тиждень до пологів і під час пологів.
Для запобігання ранньої смертності, гіпотрофії, для підвищення стійкості до захворювань і приростів препарат вводять новонародженим на 1, 3 і 5 або 7 дні життя в дозі 0,1 мл / кг.
З лікувальною метою: при лікуванні інфекційних та інвазійних захворювань (в тому числі пироплазмоза) препарат вводять в складі комплексу засобів стандартної терапії 2-3 рази на день протягом 3-5 днів. При отруєннях Гамавіт вводять підшкірно, внутрішньовенно або крапельно 1 раз в 3-5-кратної лікувальної дозі в складі комплексу засобів стандартної терапії. При порушеннях годування, відставанні в рості і при інтоксикаціях Гамавіт вводять 1 раз на день протягом 5-7 днів.
При дегельмінтизації Гамавіт застосовують спільно з антигельмінтними засобами. Препарат вводять внутрішньом'язово в день дегельмінтизації і повторно через день. При лікуванні акушерсько-гінекологічних захворювань Гамавит застосовують в складі комплексу засобів стандартної терапії 1 раз на добу протягом 5-7 днів, при патологічних пологах - один раз в дворазової лікувальної дозі. Гамавіт добре поєднується з іншими фармакологічними засобами. Поєднання з Фоспренілом підсилює ефект препарату.

Виробник: Мікро-Плюс,Росія 

vector3d