+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Галапан

Цена со скидкой
UAH 250
Цена / кг:
Описание

Галапан - планування з максимальною ефективністю.

 

- синтетичний простогландин

- найвища концентрація в яєчниках та матці

- для провокації та синхронізації тічки у корів

- для провокації пологів у корів, свиноматок та кобил

- для провокації тічки у кобил

Склад: 

- D- клопростенол ( у вигляді натрієвої солі) - 0,075 мг 

- клорокресол - 1 мг 

Дозування та спосіб застосування : 

Застосовувати виключно внутрішньом`язево .

Перед застосуванням препарату проводять гінекологічне обстеження тварин. Препарат застосовують тільки в благополучних по епізоотичну ситуацію господарствах.
Для синхронізації і індукції статевої охоти у телиць і корів Галапан вводять в дозі 2 мл (150 мкг d-клопростенола) в будь-яку фазу статевого циклу (у корів в період 40-60 днів після отелення). Тварин, які прийшли в охоту, запліднюють. Тварини, не прийшли в охоту на 11-у добу після першого введення, вводять препарат повторно в тій же дозі.
Якщо запліднення проводять без виявлення полювання, то тварин запліднюють через 72 год і 96 год після другої ін'єкції. Для отримання позитивних результатів запліднення слід проводити в першу охоту після застосування Галапана.
Для індукції опоросів у свиноматок препарат вводять одноразово в дозі 1 мл (75 мкг d-клопростенола) за три доби до очікуваної дати опоросу.
Для лікування функціональних порушень яєчників (персистентного жовте тіло, лютеиновая кіста) препарат вводять в дозі 2 мл (150 мкг d-клопростенола). Тварин, які прийшли в охоту, запліднюють. Тварини, які не прийшли в охоту, вводять Галапан повторно в тій же дозі через 10 діб після першого введення і запліднюють через 72 год і 96 год після повторного введення препарату.
Для лікування післяпологового або хронічного ендометриту коровам препарат вводять в дозі 2 мл (150 мкг d-клопростенола) в комплексі із засобами етіотропної патогенетичної і симптоматичної терапії.
При необхідності проводять повторне введення Галапана через 10-12 діб.
Для переривання вагітності при патології плода Галапан вводять в дозі 2 мл (150 мкг d-клопростенола).

Зберігання: 

Препарат слід зберігати в закритій упаковці виробника, окремо від продуктів харчування і кормів у сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, при температурі не вище 25С °. Термін придатності - 2 роки.
Галапан слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Виробник: Інвеса, Іспанія

vector3d