+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Фунгін спрей 30мл

Цена со скидкой
UAH 125
Цена / кг:

Описание

  Фунгін спрей  має виражену фунгіцидну дію відносно збудників трихофітії і мікроспорії собак і кішок.

 
Що входять до складу засобу допоміжні компоненти підвищують фунгіцидну активність клотримазолу, сприяють зменшенню запальних процесів шкіри і загоєнню пошкоджених тканин.Препарат має виражену фунгіцидну дію відносно збудників трихофітії і мікроспорії собак і кішок. Що входять до складу засобу допоміжні компоненти підвищують фунгіцидну активність клотримазолу, сприяють зменшенню запальних процесів шкіри і загоєнню пошкоджених тканин.Флакони по 30 мл
 
 
  Склад: 
 1 мл розчину міститися:
  • 30 мг клотримазолу
  • 55 мг прополісу
  • допоміжні компоненти 

За зовнішнім виглядом являє собою розчин від світло-жовтого до темно-жовтого кольору зі специфічним запахом прополісу.

Дози і спосіб застосування :

Фунгин наносять на уражену поверхню шкірно-волосяного покриву тварини шляхом розбризкування з розпилювача флакона або змоченим у препараті ватно-марлевим тампоном з розрахунку 0,2 - 0,3 мл на 1 кг маси тіла тварини, злегка втираючи при цьому його у напрямку від периферії до центру із захопленням прилеглої здорової шкіри до 1 см. Обробку проводять один раз на добу протягом 10 -15 днів до клінічного одужання, яке підтверджують мікроскопічними дослідженнями  шкіри. Для запобігання злизування препарату тварині надягають намордник, комір або замикають щелепи петлею з тасьми, які знімають через 15 - 20 хвилин після обробки. Протягом 24 годин після нанесення препарату тварина не слід мити і купати. При важких і ускладнених випадках захворювання тварині додатково призначають симптоматичну терапію, антибіотики та противірусні препарати відповідно до інструкції по застосуванню.

Протипоказання :

Вагітним і годуючим самкам препарат застосовують строго після консультації з ветеринарним лікарем.

При потраплянні препарату на слизові оболонки і шкіру слід негайно видалити його залишки ватним тампоном, а потім рясно промити водою.

Умови зберігання : 
У сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 0 до 25 ° C.

Термін придатності: 2 роки.

Упаковка: флакон 30 мл.

Одиниця відпустки товару: 1 флакон 30 мл.

Виробник: Апі-Сан НПФ ТОВ, Росія.

 

vector3d