+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Фунгін 10мл

Цена со скидкой
UAH 55
Цена / кг:
Описание

Фунгін застосовують собакам і кішкам для лікування трихофітії і мікроспорії.

 

Володіє вираженою протигрибковою  активність, сприяє  зменшенню запальних процесів в шкірі і загоєнню пошкоджених тканин.

Надає протиалергічну, десенсибілізуючу, протишокову і антитоксичну дію.

 

Склад:

в 1 мл в якості діючої речовини містить: тербінафіну гідрохлориду - 10 мг, тіабен- дазол - 10 мг, метронідазолу - 10 мг, лідокаїну гідрохлориду - 50 мг, дексаметазону фосфат натрію - 1 мг, а в якості допоміжних речовин: бензиловий спирт - 300 мг, диметилсульфоксид - 100 мг, апельсиновий терпен - 5 мг і по ліетіленгліколь-400 - до 1 мл.

За зовнішнім виглядом препарат являє собою розчин від світло-жовтого до темно-жовтого кольору.

Дозування і спосіб застосування:

Наносять на шкіру з розрахунку 0,2-0,3 мл на 1 кг маси тіла тварини, злегка втираючи в уражені місця від периферії до центру з захопленням до 1 см здорової  шкіри.
Фунгин-спрей (30 мл) наносять на уражену поверхню, рівномірно зволожуючи її із захопленням до 1 см здорової прикордонної шкіри з відстані 10-15 см, натискаючи на распилітельную головку протягом 1-2 сек. Обробки проводять 1 раз на добу протягом 10-15 днів до клінічного одужання, яке підтверджують мікроскопічними дослідженнями соскобов шкіри. Для запобігання злизування препарату тваринам надягають намордник або замикають щелепи петлею з тасьми, які знімають через 15-20 хвилин після обробки. При тяжкому перебігу захворювання тварин додатково призначають лікарські засоби специфічної і симптоматичної терпить відповідно до інструкцій із застосування.

Термін зберігання:

Зберігають препарат в закритій упаковці виробника, окремо від харчових продуктів і кормів, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 0 ° С до 25 ° С. Термін придатності  при дотриманні умов зберігання в закритій упаковці виробника - 2 роки з дня виробництва, після відкриття флакона - 30 діб.

Виробник : ТОВ "АПІ-САН",Росія 

 

vector3d