+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Форесто нашийник 38 см

Цена со скидкой
UAH 579
Цена / кг:
Описание

Нашийник ФОРЕСТО для котів та собак малих порід .

Інноваційний нашийник для довготривалого захисту cобак та котів від бліх, волосоїдів, іксодових кліщів:

 - Тривалий захист від кліщів та бліх – 8 місяців

 - Попереджає укус комах– діє до укусу

-  Знижує ризик зараження захворюваннями

-  Інноваційна матриця: діючі речовини виділяються із нашийника в мінімально необхідній кількості

Склад:

- імідаклоприд 100 мг;

-  флуметрин 45,1 мг.

Дозування та спосіб застосування:

Один нашийник розрахований для використання одній тварині. Залежно від розміру тварин використовуються нашийники різної довжини:

  • - для собак масою тіла до 8 кг та котів – нашийник довжиною 38 см (12,5 г);
  • - для собак масою тіла більше 8 кг - нашийник довжиною 70 см (45 г).

Нашийник призначений лише для зовнішнього застосування. Безпосередньо перед використанням нашийник виймають із захисного упакування. Розгорнути нашийник та розірвати усі пластикові перемички. Одягнути нашийник навколо шиї тварини, не затягуючи надто туго, таким чином, щоб між шиєю та нашийником залишався проміжок у 2 пальці. Протягнути нашийник через петлі та відрізати залишок, вільний кінець повинен бути довжиною не менше 2 см.

До кожного нашийника додаються світлові рефлектори, які відбивають світло і призначені для видимості тварини у темряві. Рефлектори кріпляться на нашийнику у кількості до 3-х штук після закріплення нашийника на шиї тварини. Рефлектор виймається з упакування, кріпиться на нашийнику так, щоб він не блокував механізм безпечного зняття нашийника з шиї тварини. Закріплення рефлектора на нашийнику супроводжується специфічним клацаючим звуком. Закріплені рефлектори не знімаються і не можуть бути повторно використані. Світлові рефлектори, які додаються до нашийника, призначені лише для використання з нашийником Форесто® і були перевірені лише у комбінації з цим нашийником.

Нашийник Форесто® при постійному використанні забезпечує захист тварини від ектопаразитів протягом 8 місяців. Нашийник повинен бути добре підігнаним на шиї тварини і не стримувати росту молодих тварин, що необхідно періодично перевіряти.

Не застосовувати цуценятам у віці до 7 тижнів.

Не використовувати кошенятам у віці до 10 тижнів

 

Виробник: Bayer Health Care , Німеччина 

 

vector3d