+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Фітоеліта здорові нирки

Цена со скидкой
UAH 49
Цена / кг:
Описание

Фітоеліта здорові нирки для собак та котів

 
Лікарський засіб рослинного походження, призначений для профілактики і лікування хвороб нирок і сечовивідних шляхів у кішок і собак:
- гостра і хронічна ниркова недостатність,
- пієлонефрит,
- гломерулонефрит,
- сечокам'яна і нирковокам'яна хвороба.

Склад:

в одній таблетці масою 0,2 г в якості діючих речовин містить комплекс екстрактів рослинної сировини: трави хвоща польового, кори кореня барбарису, коріння кульбаби, листя берези, трави звіробою, стулок плодів квасолі звичайної, кореневищ і коренів марени, трави ехінацеї пурпурової, листя кропиви, трави золототисячника, трави фіалки, квітів комірника вязолістного, коренів лопуха, коренів і кореневищ солодки, шишок хмелю, квіток ромашки, трави леспедици головчатой, трави ортосифона тичинкового, нирок березових, квіток нагідок, листя м'яти перцевої, трави буквиці лікарської, кореневищ лепехи, кореневищ і коренів родовика, трави деревію, трави підмаренника, трави будри плющевидной, трави материнки - 7,56 мг (флавоноїди в перерахунку на рутин - не менше 1 × 10-7%), а в якості допоміжних речовин: крохмаль - 10 мг, стеарат кальцію - 1 мг, лактоза - до 200 мг.

Дозування та спосіб застосування:

застосовують тваринам індивідуально перорально з невеликою кількістю корму (ласощі) або вводять примусово на корінь язика в наступних разових дозах: дорослим собакам і цуценятам - 1 таблетка на 10 кг маси, дорослим кішкам - 1 таблетка на тварину, кошенятам - ½ таблетки на тварину.
При гострому перебігу хвороби перші 1-2 дні лікування препарат застосовують кожні 2 години, наступні дні - 3 рази на день до усунення гострих клінічних ознак хвороби. Після ослаблення гостроти захворювання слід продовжити лікування препаратом протягом 2-4 тижнів. При хронічному перебігу хвороби лікарський препарат застосовують 3 рази на день протягом 2-4 тижнів.

Зберігання:

зберігають в закритій упаковці виробника окремо від продуктів харчування і кормів, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 0 ° С до 25 ° С.
Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання - 1 рік з дня виробництва.

Виробник:ВЕДА,Росія

vector3d