+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Фітоеліта цистостат

Цена со скидкой
UAH 49
Цена / кг:
Описание

Фітоеліта цитостат для собак та котів 

Цитостатична і адаптогенний засіб рослинного походження для кішок і собак, що використовується при профілактиці доброякісних і злоякісних новоутворень молочної залози:

- при початкових стадіях онкологічних захворювань молочної залози,

- в післяопераційний період,

- для профілактики помилкової вагітності у собак.

Склад:

Одна таблетка масою 0,2 г в якості активних компонентів містить екстракти з рослинної сировини: заростків брокколі, губки, трави материнки, трави хвоща польового, трави репейничка (Репешко), трави грициків, квіток безсмертника, трави підмаренника справжнього, трави чистотілу, листя кропиви, берези листя, трави зніту (іван-чаю) вузьколистого, трави звіробою, трави ехінацеї пурпурової, кореня живокосту шорсткого, квіток комірника вязолистного, трави меліси лікарської, коріння лопуха, квіток конюшини лугового (червоного), коренів і кореневищ солодки, квіток нагідок, кореневищ і кореня родовика -7,68 мг, з вмістом амінного азоту не менше 0,1 мкг, а в якості допоміжних речовин: стеарат кальцію, крохмаль, лактозу.

Дозування та спосіб застосування:

Для профілактики новоутворень молочної залози у собак препарат призначають щомісяця по 1 таблетці на 10 кг маси тварини, у кішок по 1 таблетці 3 рази на день протягом 7 днів.
Собакам, при злоякісної пухлини молочної залози розміром до 1 см, препарат застосовують курсами по 1 таблетці на 10 кг маси тварини, кішкам - по 1 таблетці протягом 5-7 днів 1 раз в 3-4 місяці з метою профілактики її зростання і розвитку. У післяопераційний період лікарський препарат призначають собакам по 1 таблетці на 10 кг маси тварини, кішкам по 1 таблетці 2 рази на день протягом 3-4 місяців.
При наявності зростаючої доброякісної пухлини молочної залози препарат застосовують в передопераційний період протягом 3-4 днів собакам по 1 таблетці на 10 кг маси тварини, кішкам - по 1 таблетці 3 рази на день. Після операції препарат застосовують протягом 10-12 днів собакам по 1 таблетці на 10 кг маси тварини, кішкам - по 1 таблетці в день.
Для профілактики помилкової вагітності лікарський препарат слід давати сукам від початку тічки до фази анеструса (до 21 дня) по 1 таблетці на 10 кг маси тварини 1-3 рази на день. Це є також профілактичним заходом по відношенню до розвитку пухлини молочної залози.
Після застосування лікарського препарату іноді у тварин відзначається озноб. Може в рідкісних випадках підвищуватися температура. Ці реакції є фізіологічно адекватною реакцією організму на вплив препарату.

Зберігання:

зберігають в закритій упаковці виробника окремо від продуктів харчування і кормів, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 0 ° С до 25 ° С.
Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання - 1 рік з дня виробництва

Виробник: ВЕДА ,Росія

vector3d