+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Фітоеліта метастоп

Цена со скидкой
UAH 49
Цена / кг:
Описание

Фітоеліта метастоп для собак та котів .

Лікарський засіб рослинного походження, призначений для запобігання поширенню метастазів і детоксикації організму при новоутвореннях у кішок і собак:

- попередження метастазування в до-і післяопераційний період,профілактика онкологічних захворювань при виявленні новоутворень,- генетична схильність до онкології.

 

Склад:

в 1 таблетці містить екстракти з рослинної сировини: грибів шиітаке, грибів рейши, заростків брокколі, губки, трави материнки, трави хвоща польового, трави репейничка аптечного, трави грициків, квіток цмину піскового, трави підмаренника справжнього, трави чистотілу, листя кропиви, листя берези, трави зніту (іван-чаю) вузьколистого, трави звіробою, трави ехінацеї пурпурової, коренів живокосту шорсткого, квіток комірника вязолистного, трави меліси лікарської, коріння лопуха, квіток конюшини лугового (червоного), коренів солодки, квіток нагідок, кореневищ і коренів родовика - 7,0 мг, з вмістом амінного азоту не менше 0,5 мкг, а в якості допоміжних речовин: стеарат кальцію, крохмаль і лактозу.

Дозування та спосіб застосування: 

застосовують тваринам індивідуально перорально в наступних дозах:
 - в передопераційний період за 3 дні до операції - собакам по 1 таблетці на 10 кг маси, кішкам по 1 таблетці на тварину 3 рази в день;
 - в післяопераційний період протягом усього життя тварини кожні 3 місяці курсами по 7 днів - собакам по 1 таблетці на 10 кг маси, кішкам по 1 таблетці на тварину 3 рази в день.
У рідкісних випадках після застосування препарату у тварини відзначається озноб, тремтіння, підвищення температури. Ці реакції є фізіологічно адекватними на вплив препарату і не потребують відміни препарату.

Зберігання:

в закритій упаковці виробника окремо від продуктів харчування і кормів, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 0 ° С до 25 ° С.
Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання - 1 рік з дня виробництва.

Виробник: ВЕДА ,Росія 

 

vector3d