+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Енвайр для собак

Цена со скидкой
UAH 90
Цена / кг:
Описание

Енвайр - препарат проти гельмінтів для собак 

Дегельмінтизація собак при цестодозах (Dipylidium caninum, Taenia pisiformis, T. hydatigera, Echinococcus granulosus, E. multilocularis, Multiceps multiceps та ін.), нематодозах (Ancylostoma caninum, Uncinaria stenocephala), аскаридозах (Toxocara canis, Toxascaris leonina), та трихурозахДегельмінтизація собак при цестодозах (Dipylidium caninum, Taenia pisiformis, T. hydatigera, Echinococcus granulosus, E. multilocularis, Multiceps multiceps та ін.), нематодозах (Ancylostoma caninum, Uncinaria stenocephala), аскаридозах (Toxocara canis, Toxascaris leonina), та трихурозах(Trichuris vulpis) та деяких інших нематодозах.

 Склад:

 1 таблетка (маса 0,65 г) містить діючі речовини:

- фебантел – 0,150 г;

- пірантелу памоат (ембонат) – 0,144 г;

- празіквантел – 0,050 г.

Дозування:

Дегельмінтизацію собак проводять 1 раз у квартал, індивідуально. Препарат дають з кормом одноразово без дотримання голодної дієти. Препарат застосовують внутрішньо дворазово з інтервалом у 14 діб. При інтенсивних ураженнях гельмінтами застосовують дворазово з інтервалом 3-4 доби.

1 таблетка на 10 кг маси тіла.

Зберігання:

Зберігати в недоступному для дітей та тварин місці, окремоо від харчових продуктів і кормів , при температурі  від +5 до +25 С

Термін придатності - 4 роки.

Виробник: Артеріум, Україна

vector3d