+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Енрофлокс 5% 100мл

Цена со скидкой
UAH 160
Цена / кг:
Описание

Енрофлокс 5 % - висока якість речовин .

 

Телята: лікування тварин при захворюваннях органів дихання (бронхопневмонія, геморагічна септицемія, мікоплазмоз), травного каналу (колібактеріоз та інші), що спричинені мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.

Свині: лікування тварин при захворюваннях травного каналу та органів дихання(сальмонельоз, мікоплазмоз, ензоотична пневмонія, колібактеріоз, колісептицемія, атрофічнийриніт, синдром ММА та інші), що спричинені мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.

Собаки: лікування тварин при захворюваннях травного каналу, органів дихання та сечостатевої системи, а також шкіри, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.

 

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину:

 - енрофлоксацин - 50 мг.

- допоміжні речовини: калію гідроксид, спирт бензиловий, лимонна кислота моногідрат, вода

для ін’єкцій.

Дозування та спосіб застосування: 

Телята – підшкірно або повільно внутрішньовенно у дозі 1 мл препарату на 10 кг маси тіла (5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тіла тварини) один раз на добу протягом 3-5 діб. При лікуванні мікоплазмозу або важких інфекцій препарат застосовують протягом 5 діб. Не вводити більш, ніж 10 мл препарату в одне місце.

Свині - внутрішньом'язово у дозі 0,5 – 1 мл препарату на 10 кг маси тіла (2,5 – 5,0 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тіла тварини) один раз на добу протягом 3 діб. При лікуванні сальмонельозу або важких інфекцій препарат застосовують протягом 5 діб. Не вводити більш, ніж 2,5 мл препарату в одне місце.

Собаки – підшкірно у дозі 0,1 мл препарату на 1 кг маси тіла (5,0 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тіла тварини) один раз на добу протягом 5 діб.

Форма випуску:

Флакон з жовтого скла, закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 100 мл.

Зберігання:

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 °С до 25 °C.

Термін придатності – 3 роки.

Виробник: Інвеса, Іспанія 

vector3d