+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Екстразоль М

Цена со скидкой
UAH 39
Цена / кг:
Описание

Екстразоль М ветеринарний інсектоакарицидний препарат застосовується для терапії та профілактики ектопаразитарних захворювань сільськогосподарських та домашніх тварин, використовується як в приміщеннях, так і безпосередньо на тваринах.

Склад:

- дельтаметрин

- есбіотрин

- тетраметрин

Дозування та використання:

Використання на тваринах:

Проти вошей, малофагів, бліх. Спосіб обробки: беруть препарат і проводять обприскування дворазове з інтервалом 8-10 днів.

Препарат наноситься зовнішньо, безпосередньо на шкіру, в місця, недоступні для злизування: собакам - в область холки і вздовж хребта, кішкам - в область потилиці, на шкіру вушної раковини.
Доза препарату становить: на дециметр шкірного або волосяного покриву тіла тварини термін розпилення аерозолю становить 5-7 секунд.

При саркоптоідозах: свиней, великої рогатої худоби, овець, кіз, собак, котів, кролів, курячому кліщі. Спосіб обробки: обприскування, які проводять 2-3 рази з інтервалом 10-12 днів.

Використання в приміщеннях:

Приміщення звільняють від тварин, по можливості герметично закривають. Механічно очищені стіни, підлогу, стелю, рами і підвіконня вікон, дерев'яні годівниці, поїлки, інвентар та предмети догляду за тваринами обробляють безпосередньо з аерозольного балона.

З відстані 20-30 см направити струмінь препарату на місця скупчення, пересування, можливого проживання ектопаразитів (щілини в стінах, підлозі, дверні та віконні коробки і рами, підстилки для тварин та ін.). Витрата - один балон на приміщення площею 50-60 м2. Обробку проводити при відкритих вікнах, з наступним провітрюванням, протягом 30 хв. Через 12-18 годин приміщення провітрюють, годівниці, поїлки, інвентар та предмети догляду, обмивають кальцинованої содою. При необхідності, обробку повторити через 14 днів.

Виробник: КІН,Україна 

vector3d