+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Екоцид 2,5 кг

Цена со скидкой
UAH 700
Цена / кг:
Описание

Екоцид - дезінфікуючий засіб .

Препарат призначений для дезінфекції: всіх поверхонь, які потребують безпечного і ефективного знезараження від всіх відомих 18 родин патогенних вірусів, грампозитивних і грамнегативних бактерій, спор бактерій, грибів, дріжджів, плісняви. Препарат застосовується для дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, віваріумів, кліток для домашніх тварин, акваріумів; цехів по переробці птиці та яєць, забійних та м’ясо-переробних цехів, зернових складів, комбікормових заводів; транспортних засобів, тари, обладнання, поверхонь, приладів, інструментарію; систем подачі питної води, молокопроводу; санації повітря, питної води; та інших об’єктів, які підлягають ветеринарному нагляду.

Склад:

100 г препарату містить діючу речовину:

- калію пероксимоносульфат – 50 г
- Допоміжні речовини: натрію хлорид, сульфамінова кислота, яблучна кислота, поліфосфат, натрію додецилбензен сульфонат, барвник, ароматизатор з запахом лимону.

Дозування та спосіб застосування:

 Робочий   розчин   Екоциду   С   застосовується   методом   вологої   дезінфекції,   аерозольного розпилення, туману та для дезінфекційних бар'єрів.

 
Для загальної дезінфекції заздалегідь очищених поверхонь та обладнань необхідно приготувати 1%-й розчин Екоциду С (100 г препарату на 10 л води).
Експозиція складає від 60 хвилин до 2 годин.
 
Остаточна дезінфекція поверхонь та приміщень, де утримуються тварини, викопується у разі ризику виникнення вірусних, бактеріальних або грибкових інфекцій. 1%-й розчин Екоциду С наноситься на поверхні та обладнання за допомогою розпилювача низького тиску або іншого механічного розпилювача у дозі 300 мл/м2. Експозиція складає від 2 до 3 годин.
Тварин заводять у приміщення після закінчення експозиції.
 
Для очищення та дезінфекції обладнання використовують 0,5-3%-й розчин Екоциду С у дозі 300 мл/м2 протягом 15-60 хвилин, залежно від ступеню забруднення. Потім ополіскують чистою водою.
Для санації систем водопостачання після остаточної очистки використовують 0,5%-й розчин Екоциду С (50 г препарату на 10 л води), заповнюючи всю систему. Експозиція 60 хвилин. Після експозиції залишки дезінфекційного розчину змивають водою.
Для забезпечення постійної стерилізації питної води додають відповідну кількість порошку Екоцид С у резервуар або в автоматичний дозуючий пристрій для одержання 0,1% розчину.
Для дезінфекції повітря з метою знищення перехресних інфекцій в період спалаху захворювань (особливо захворювань дихальних шляхів), використовують 0,5%-й розчин Екоциду С. Дезінфекцію проводять за допомогою пристроїв, що діють під тиском, для дрібнокрапельного розпилення або рюкзачних розпилювачів у дозі 1 л на 10 м2 площі.
Експозиція складає 30-60 хвилин.
Для холодної аерозольної дезінфекції використовують 1%-й розчин Екоциду С (100 г препарату на 10 л води).
Аерозольну дезінфекцію у звільнених від тварин приміщеннях (хлівах) проводять протягом 30-60 хвилин за допомогою механічних аерозольних генераторів у дозі 1 л розчину на 10 м2 площі. Перед заводом тварин, приміщення провітрюють протягом 30-60 хвилин.
Для теплої аерозольної дезінфекції використовують 4%-й розчин Екоциду С (400 г препарату на 10 л води) при витраті 1 л розчину на 40 м2 площі. Спочатку змішують підсилюючий агент для утворення туману з водою у розрахунку 15 одиниць підсилюючого агенту на 85 одиниць води. Потім додають у розчин Екоцид С. 
Аерозольну дезінфекцію в приміщеннях (хлівах) проводять протягом 30-60 хвилин за допомогою термічного генератора туману.
Для дезбар’єрів та для обробки коліс транспортних засобів, взуття та ратиць тварин використовують 1%-й розчин Екоциду С. Розчин у дезбар’єрах змінюють через кожні 4 дні або по мірі забруднення.

Виробник:KRKA,Словенія

vector3d