+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Блохи і кліщі можуть доставити багато проблем собакам і кішкам, а також їх власникам. Тому регулярна правильна обробка собак і кішок краплями від бліх і кліщів захистить улюбленців від ектопаразитів і позбавить їх власників від багатьох проблем.
З першими теплими днями у власників собак і кішок появляються нові питання:
Як правильно і ефективно захистити свого вихованця від ектопаразитів?
 
Блохи, кліщі і комарі завдають вихованцям і їх власникам дискомфорт, переносять небезпечні захворювання. Лікування наслідків укусів кліщів тривале і дороге. Тому власники собак і котів намагаються вирішити проблему, підбираючи найновіші і ефективні способи обробітку. У справу йдуть всілякі методи і комбінації антипаразитарних засобів: краплі від бліх і кліщів, спреї від бліх і кліщів, нашийники від бліх та кліщів, таблетки від бліх та кліщів .
Часто препарати  поєднують один з одним. І це правильно, адже в період активності паразитів, головне не допустити укус тварини комахою, ніж потім лікувати від хвороб, які паразити переносять.
 Але дуже часто власники допускають помилки в обробці своїх домашніх вихованців, і самі страждають від негативних наслідків.
Найчастіше хатніх улюбленців захищають за допомогою крапель. Отже, опишемо:
Загальні правила обробки  вихованця краплями від бліх та кліщів :
1. за дві доби до обробки і після обробки ,  вихованця не можна купати- адже шампуні змивають жировий шар з шкіри тварини, за яким повинні поширюватися діючі речовини антипаразитарних препаратів.
 
2. краплі наносять безпосередньо на шкіру  - максимально розставивши шерсть тварини.
                  2.1. Краплі  наносять на холку - для дрібних тварин;
                  2.2. Від холки  до лопаток в декількох місцях - для великих тварин.
 
3. Для того, щоб препарат почав активно захищати вихованця від бліх і кліщів, його недостатньо просто нанести на шкіру. НЕОБХІДНО ВИТРИМАТИ ЧАС, ПОКИ ПРЕПАРАТ пошириться  по ліпідному  шарі. Деяким препаратам досить 24 годин для цього, деяким знадобиться кілька діб, від 24 до 48 годин, щоб препарат досяг активної фази дії. У цей період потрібно ретельно оглядати вихованця на наявність кліщів і додатково обробити вихованця антипаразитарним спреєм.
4. Ще один не менш важливий момент -частота купання. Якщо між обробками тварину часто купають - то тим самим власник знижує ефективність обробки від бліх і кліщів. Для миття вихованця в період активності паразитів правильно використовувати шампуні, які не містять сульфати - які доглядають за шерстю, змивають бруд, але не руйнують ліпідний шар, в якому накопичуються діючі речовини засобів від бліх і кліщів.
Навіть миття лап і живота після  прогулянки за допомогою агресивних  миючих засобів може  зменшити  ефективність роботи обробки!
5. Не рекомендується обробляти  тварин під дією прямих сонячних  променів і високої температури  повітря, тому що препарат швидко висохне і діючі речовини не встигнуть максимально поширитися по ліпідному шарі на шкірі тварини.
 6. Частота обробок. Не можна пропускати час обробок краплями від бліх і кліщів. Для того, щоб не пропускати дату - заведіть календар, в якому потрібно відзначати дату обробки вихованця краплями. Потрібно обробляти не дата в дату - а на один-два дні раніше попередньої обробки. НАПРИКЛАД: остання обробка тварини краплями від бліх і кліщів була проведена 29 квітня, отже, повторну обробку краплями необхідно провести 26-28 травня.
 
ПАМ'ЯТАЙТЕ!
Такі паразити як блохи, не живуть на самій тварині постійно, вони мешкають в місцях утримання вихованця. Тому, лежаки, спальні місця, килими, вольєри потрібно додатково обробляти від бліх спеціальними засобами, щоб вбити яйця і личинки бліх.
 
 
 

vector3d