+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Шампунь для тварин – засіб для здорової шкіри і гарного вигляду або примха власника?

Сьогодні й надалі можна зіткнутися з думкою, що використання дермокосметики, особливо шампунів в догляді за тваринами – це більше результат примхи власника, аніж фактична потреба. Багато людей думають, що препарати з догляду призначені для людей, а тварини й так добре справляються без них. У той же час, як видно зі спостережень і ветеринарних даних, наші чотириногі друзі дедалі частіше зіткаються з дерматологічними проблемами. Це пов'язано із забрудненням навколишнього середовища, багатьма захворюваннями і неправильною гігієною та доглядом. Тварини, як і ми, все частіше страждають від алергії, бактеріальних інфекцій, грибкових інфекцій, раку та імунологічних захворювань. Симптоми часто проявляються на шкірі, яка є показником стану здоров'я тварини та її охоронним бар'єром, тому важливо піклуватися про її бездоганний вигляд. У цій ситуації, використання правильно підібраного шампуню може запобігти багатьом проблемам зі здоров'ям, доповнити лікування та прискорити одужання і, тим самим, забезпечити тварині здоровий і гарний вигляд. Легендарне твердження про те, що собаку або кішку не належить чи забороняється купати, а навіть, що це  небезпечно для тварин було помилковим, та давно відійшло у небуття.

Властивості ветеринарних шампунів

Розвіюючи наступний міф, слід зазначити, що шкіра собаки або кішок більш чутлива, ніж людська шкіра через анатомічні та фізіологічні відмінності, такі як менша товщина епідермісу, рН шкіри і велика кількість шерсті. Таким чином, ці відмінності ставлять більш високі вимоги до виробників. Шампуні для тварин – високої якості, це спеціалізована ветеринарна дермокосметика з дуже гарними миючими властивостями, які є більш ефективними, ніж шампуні для людей, і в той же час дуже добре переносяться чутливою шкірою собаки і кішки. Шампуні для використання людиною мають низький показник pH, вони не мають достатньої кількості  очищуючих властивостей і вимагають тривалого ополіскування. Їх застосування у тварин може викликати подразнення шкіри. Шампуні для тварин повинні мати підібрану кислотність до рівня рН шкіри собак і кішок. Вони також повинні легко змиватися, так щоб вони не потрапили до травної системи під час вилизування шерсті. Завдяки багаторічному досвіду уся дермокосметика марки EUROWET Sp. z o. o. виготовляється на основі найкращих натуральних інгредієнтів, які відповідають перерахованим вище вимогам, і може безпечно використовуватись для всіх домашніх тварин. Велику популярність та визнання клієнтів  отримав шампунь HEXODERM за його ефективність. Він має універсальний спектр дії і може бути використаний при більшості шкірних проблем. Спеціалізовані ветеринарні шампуні також містять речовини, які дають можливість отримання терапевтичного ефекту або контролю в ряді шкірних захворювань та захворювань шерсті тварин. І тут EUROWET Sp. z o. o. теж може запропонувати своїм клієнтам широкий асортимент шампунів для спеціальних завдань, таких як ALERVET проти проявів алергії, SEBOVET  проти лупи або SEBOLAN, що ідеально заспокоює свербіж.

Окремою групою спеціалізованої дермокосметики є шампуні лінії e x e l l e n c e, що містять фітосфінгозин – це природний компонент епідермісу, який покращує захисний бар'єр шкіри. Ця продукція встановила нову тенденцію в шампуневій терапії, а її ефективність вже визнали ветеринари та власників домашніх тварин.

Поради щодо застосування шампунів для тварин

Як уже згадувалося, регулярне миття шампунем тварин (особливо собак) має важливе значення. На необхідність і частоту купань впливає місце і спосіб життя, а також анатомо-фізіологічні особливості, наприклад, порода. Купання тварин повинно бути, в середньому, від одного разу на тиждень до одного разу на місяць. Перше купання собаки може бути проведене після вакцинації, що відбулася приблизно в три-чотири місяці від народження.

Тварина, яку регулярно купають, добре сприймає цю процедуру, що покращує  контакт із власником. Купання  забезпечує гарний контроль шкіри та шерсті, під час якого можна ідентифікувати будь-які пошкодження шкіри, рани або визначити наявність паразитів (наприклад, вошей, бліх, кліщів, та ін.). Використання шампунів покращує стан шкіри і усуває відлущену шерсть.

Шампунь також дозволяє видаляти та контролювати виділення неприємного запаху.

Перед застосуванням шампуню собаку слід ретельно розчесати, особливо породи з довгою шерстю. Потім змочити шерсть і шкіру теплою водою. Налити шампунь, наносячи його рівномірно по всьому тілу і мити  звертаючи увагу на важкодоступні місця (живіт, пах). Потім змити теплою водою. Ці дії повторити, залишивши шампунь на шерсті та шкірі протягом декількох хвилин.

Будьте уважні, щоб шампунь не потрапив в очі, вуха і рот тварини. Рекомендується використовувати рідкий зволожуючий засіб під час останнього ополіскування, який зволожить і пом'якшить шкіру. Це може бути рідина у вигляді лосьйону, яку розбавляють з водою і втирають в шкіру і шерсть, або у ж вигляді спрею. З широкого асортименту пропозицій EUROWET Sp. z o. o. можна рекомендувати для таких цілей HYDRADERM N та HYDRADERM спрей для місцевого застосування. Після купання слід висушити шкіру і шерсть за допомогою  рушника або теплого повітря фену. Після сушіння необхідно розчесати шерсть.

 

Шампуні для кішок

Ви можете мати сумніви щодо необхідності використання шампуню для кішок.

Як правило, вони самі собі забезпечують гігієну шкіри та шерсті, шляхом вилизування. Використання шампуню у кішок рекомендується для сильно забрудненої шерсті.

Кішок без шерсті або таких, що мають її мало, можна купати регулярно, так само, як кішок породи сфінкс і девонський рекс, які мають жирну шкіру.

Дермокосметику EUROWET Sp. z o. o.  в більшості випадків можна використовувати як для кішок, та і для собак.

 

 

 

vector3d