+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Декта вушні

Цена со скидкой
UAH 45
Цена / кг:
Описание

 

Дезі вушка  для лікування отодектозу (вушної корости)

 

Ускладнення  бактеріальним отитом, а також нотоедроз, саркоптоз і демодекоз.

Є препаратом контактної і системної дії, містить амітраз, дексаметазон, а також прополіс, що володіє чудовою антимікробною, протизапальною ,  бактерицидною, анестезуючою дією. Тому препарат з успіхом застосовується при отодектозі, що супроводжується отитом.

 

Склад:

               - амітраз - 1,5 мг,

               - левоміцетин - 2 мг,

               - прополіс 

За зовнішнім виглядом являє собою прозору, однорідну, масляну рідину від жовтого до світло-коричневого кольору, зі слабким специфічним запахом.

Дози та спосіб застосування:


Для лікування тварин при отодектозі (вушної корості) вушну раковину і зовнішній слуховий прохід вичистити  від поверхневих струпів і кірок, потім закапують в кожне вухо за допомогою піпетки препарат по 3-5 крапель (залежно від розміру вушної раковини). Обробку проводять 1 раз в день з інтервалом 5-7 днів, повторюючи курс 2-3 рази. З метою більш повної обробки всієї поверхні вуха і слухового проходу , вушну раковину масажають . Обов'язково обробляють обидва вуха, навіть в разі поразки кліщами тільки одного вуха! При необхідності курс лікування повторюють.
Для лікування тварин, хворих нотоедрозом, препарат наносять тонким шаром на попередньо очищені від поверхневих струпів і кірок уражені місця за допомогою ватно-марлевого тампона з розрахунку 0,2-0,3 мл на 1 кг маси тіла тварини, злегка втираючи від периферії до центру із захопленням до 1 см прилеглої здорової шкіри. Для запобігання злизування,  тваринам надягають намордник або замикають щелепи петлею з тасьми, які знімають через 15-20 хвилин після обробки. Обробку проводять 1 раз в день з інтервалом 5-7 днів, повторюючи курс 2-3 рази до клінічного одужання тварини, яку підтверджують двома негативними результатами аналізів зішкрібів шкіри. При виявленні живих кліщів курс лікування повторюють.

Не підлягають обробці вагітні та самки, цуценята і кошенята молодше 4-тижневого віку, а також хворі на інфекційні хвороби, які одужують і ослаблені тварини.

Термін придатності:
2 роки. Не вживати препарат після закінчення терміну придатності.

Виробник : ТОВ "АПІ-САН", Росія 

 

 

vector3d