+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Декта-2

Цена со скидкой
UAH 45
Цена / кг:
Описание

Декта 2 при гострих та хронічних захворюваннях очей у собак та  котів.

 

Має виражену антибактеріальну, протизапальну і  протиалергенну  дію.

Завдяки компоненту - гентамицин сульфату, очні краплі   мають широкий спектр антимікробної дії, що знищує   більшість бактерій.

Дексаметазон має потужну протизапальну і протиалергенну  властивость, дозволяє швидко зняти набряклість і почервоніння.

Легко проникає в усі тканини ока.Призначають собакам і кішкам з лікувальною і профілактичною метою при гострих і хронічних офтальмологічних захворюваннях бактеріальної і алергічної етіології, включаючи кон'юнктивіти, блефарити, кератити, керато-кон'юнктивіти, ірити і іридоцикліти. Для профілактики інфекційних ускладнень після перенесених травм, попадання сторонніх предметів, в період до і після операції на очах.

Дози та спосіб застосування:

Перед застосуванням препарату , при наявності рясних виділень з очей, проводять попередню гігієнічну обробку: стерильною марлевою серветкою, змоченою препаратом, обробляють куточки очей, повіки, видаляють ексудат і засохлі кірочки . Після цього в кон'юнктивальну порожнину закапують  по 2-3 краплі препарату два-три рази на добу протягом 5-10 днів до зникнення клінічних ознак захворювання. При необхідності курс лікування повторюють. Для профілактики ускладнень при попаданні в око стороннього тіла та інших дратівливих агентів, а також в очній хірургії в передопераційний і післяопераційний періоди лікарський препарат закапують тварині в кон'юнктивальну порожнину по 1-2 краплі тричі на добу протягом 3 днів.

Слід уникати пропуску чергової дози препарату, так як це може призвести до зниження терапевтичної ефективності.

Термін придатності:

В закритій упаковці при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виготовлення. Термін зберігання після відкриття флакона - 10 днів.

Виробник: ТОВ "АПІ-САН", Росія 

vector3d