+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Даран 1 кг

Цена со скидкой
UAH 600
Цена / кг:
Описание

Порошок для орального застосування

-профілактика та лікування паразитів шлунково- кишкового та респіраторного тракту

-активний проти зрілих, личинкових та яєкь паразитів .

Склад:

1 г препарату містить : 

- флюбендазол - 60 мг 

Дозування та спосіб застосування:

Орально з кормом. Необхідно звертати увагу, що споживання корму залежить від клінічного стану тварини, треба регулювати концентрацію препарату в залежності від добового споживання корму.

Свині - 0,37 мг флюбендазолу на кг маси тіла протягом 7-10 днів Поросята, молодняк і свині на відгодівлю - 1,2 мг флюбендазолу на кг маси тіла протягом 5 днів для профілактики захворювань викликаних: Ascaris suum, Strongyloides ransomi, Hyostrongylus rubidus, Oesophagostomum dentatum, Metastrongylus apri протягом 10 днів при захворювання викликаних Trichuris suis.

Птахи: бройлери - вводити 2,5 мг на кг маси тіла протягом 7 днів кури-несучки - 1,8 мг на кг маси тіла протягом 7 днів гуси - 2 мг на кг маси тіла протягом 7 днів.

Для розрахунку необхідної кількості лікувальної суміші використовується наступна формула: Даран мг на кг корму = (дорівнює) доза флюбендазолу мг на кг маси тіла х (помножити) на 17 г (помножити) на вагу тварин (кг) розділити на добове споживання корму. Заздалегідь приготувати розчин для додавання в корм в пропорції не менше 2 кг на тонну корму.

Зберігання:

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі від +5 ° С до +25 ° С. Захищати від вологи та тепла.

Термін придатності - З роки з дати виготовлення. - Відкритий пакет з препаратом можна зберігати 3 місяці. Готовий лікувальний корм можна зберігати 3 місяці.

Виробник: Інвеса, Іспанія

vector3d