+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Чистотіл нашийник для цуценят та кошенят

Цена со скидкой
UAH 50
Цена / кг:
Описание

Нашийник Чистотіл для цуценят та кошенят - ефективний для захисту проти бліх, кліщів, вошей, волосоїдів.

Захист від бліх до 4 місяців.

Захист від кліщів до 2 місяців.

Містить натуральні рослинні екстракти.

Вологостійкий.

Склад:

- фіпроніл

- перметрин 

Спосіб застосування:

Після відкриття упаковки нашийник розгортають і видаляють тонкі пластикові перемички. Нашийник надягають на тварину, підганяючи за розміром так, щоб між ним і шиєю тварини залишався проміжок 1-1,5 см. Вільний кінець стрічки протягують через петлі-накладки, а надлишок зрізають.

Безперервне використання нашийника забезпечує захист собак і кішок від комах і іксодових кліщів, нематод протягом 2-4 місяців в залежності від типу паразитів.

Нашийник слід надіти на тварина за 2-3 дні до передбачуваного контакту з паразитами.

При сильному зараженні попередньо обробіть тварину інсектоакарицидними краплями або інсектицидним шампунем . З метою запобігання повторного зараження обробіть підстилку тваринного інсектицидом.

Нашийник не слід застосовувати хворим на інфекційні хвороби, які годують і вагітним самкам, цуценятам і кошенятам молодше 8-тижневого віку, а також одночасно з іншими інсектоакарицидними засобами.

У рідкісних випадках при підвищеній індивідуальній чутливості тваринного до активних компонентів препарату, можливі індивідуальні реакції (надмірна салівація, сльозотеча, ознаки подразнення шкіри). У цих випадках використання нашийника припиняють.

Виробник:Екопром,Росія 

vector3d