+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Бофлокс 100мл

Цена со скидкой
UAH 800
Цена / кг:
Описание

Бофлокс - розчин для ін`єкцій, отримай якнайбільше.

 

- висока бактерицидна активність без негативного впливу на оранізм тварини 

- широкий спектр дії при лікуванні респіраторних захворювань 

- каренція на молоко лише 36 годин

 

Склад:

в 1 мл препарату :

- марбофлоксацин - 100 мг

розчинник до 1 мл

Дозування та спосіб застосування:

Велика рогата худоба: при лікуванні інфекцій органів дихання , викликаних штамами Pasteurella multocida , Mannheimia haemolytica  та Histophilus somni внутрішньом`язево у дозі 8 мг марбофлоксацину на 1 кг маси тіла ( 2 мл препарату на 25 кг маси тіла) одноразово;

при лікуванні гострого  маститу, спричиненого штамами E.coli внутрішньом`язево або підшкірно у дозі 2 мг  марбофлоксацину на 1 кг маси тіла, що еквівалентно 1 мл препарату на 50 кг маси тіла один раз на добу . Курс лікування становить 3 доби. Перше введення можуть провести внутрішньовенно . Якщо об`єм дози перевидує 20 мл, його необхідно розділити і ввести по у дві та більше ділянок.

Свині: внутрішньом`язево у дозі 2 мг марбофлоксацину на 1 кг маси тіла або 1 мл препарату на 50 кг маси тіла один раз на добу .Курс лікування становить 3 доби .

Великій рогатій худобі та свиням препарат слід вводити у ділянку шиї.

Для правильного визначення дози необхідно точно виміряти масу тіла (наскільки це можливо) щоб уникнути введення недостатньої дози. Кришечку флакона можна безпечно проколювати 30 разів. 

 

Зберігання:

Зберігати в сухому захищеному від світла місці при температурі від +5С до +25 С .

Термін придатності - 3 роки з дати виготовлення. Після першого відбору з флакону препарат потрібно використати протягом 28 діб, за умови зберігання в темному місці за температури від +2С до +8 С .

Виробник: Інвеса, Іспанія 

vector3d