+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Барс Спрей

Цена со скидкой
UAH 119
Цена / кг:
Описание

Барс спрей інсектоакарицидний для собак 

- Висока ефективність проти кліщів і бліх

- Репелентна дія

- Тривалий захист.

- Ідеально підходить для інсектоакарицидної обробки, як самої тварини , так і місць  проживання.

Склад:

- фіпроніл 

Дозування та спосіб застосування:

Обробку тварин проводять на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні при відкритих вікнах (кватирках), подалі від відкритого вогню, попередньо видаливши з приміщення клітини з декоративними птахами і накривши акваріуми з рибами.

Для запобігання злизування препарату тварині надягають намордник, шийний комір або фіксують щелепи петлею з тасьми, які знімають після повного висихання шкірно-волосяного покриву.

Перед використанням флакон з препаратом струшують і, тримаючи його вертикально, натискають на распилітельную головку, направляючи факел аерозолю на оброблювану поверхню з відстані 25-30 см.

Одне натискання на розпилюючу головку при використанні флакона об'ємом 200 мл забезпечує дозу 0,5 мл, при використанні флакона об'ємом 100 мл - 0,25 мл препарату.
Для знищення комах і запобігання нападу на тварин іксодових кліщів, спреєм обробляють весь тулуб тварини проти росту волосся, злегка зволожуючи шерсть (у тварин довгошерстих порід шерсть піднімають рукою, завдаючи препарат на шкіру і підстава волоса).

Доза препарату в залежності від стану шерстного покриву становить 0,5-1,0 мл на 1 кг маси тварини, що досягається відповідно одним і двома натисканнями на распилітельную головку флакона. Прикривши очі тварини, обробляють вушні раковини і груди, кінчиками пальців (в рукавичці) препарат злегка втирають навколо очей і носа, потім обробляють шию, тулуб, кінцівки, живіт і хвіст. Через 20 хвилин після обробки шерсть тварини розчісують гребінцем.

Повторні обробки проводять за показаннями, але не частіше ніж один раз на місяць проти комах і не частіше одного разу на чотирнадцять днів проти іксодових кліщів (в сезон їх паразитування).

З метою запобігання повторної інвазії блохами підстилки, попони і інші предмети догляду за тваринами обробляють спреєм з розрахунку 2 мл (чотири натискання на распилітельную головку) на 1 м2 оброблюваної поверхні. Протягом трьох днів не допускають контакту тварини з обробленими предметами, а перед наступним використанням їх перуть (миють) з миючими засобами.

При ураженні кішок нотоедроз, а собак саркоптозом препарат наносять на попередньо очищені від струпів уражені ділянки тіла із захопленням прикордонної здорової шкіри до 1 см з розрахунку 1 мл (два натискання на распилітельную головку) на 10 см2 ураженої ділянки тіла тварини. Обробку проводять два-чотири рази з інтервалом 7-10 днів до клінічного одужання тварини, яка підтверджують двома негативними результатами акарологіческіх досліджень.

Тварин з великими ділянками ураження обробляють в два прийоми з інтервалом 1 день, наносячи препарат на уражені місця спочатку однієї, а потім іншої половини тіла.

Для лікування собак і кішок при вушної форми корости (отодектоз) ​​зовнішній слуховий прохід очищають від струпів і корок, потім, спрямовуючи факел аерозолю на внутрішню поверхню вушної раковини, здійснюють одне-два натискання на розпилюючу головку, після цього вушну раковину масажують. Обробку повторюють 2-3 рази з інтервалом 5-7 днів.

Обробляють обов'язково обидва вуха, навіть в разі поразки отодектозу тільки одного вуха.

При отодектозу, ускладненому отитом, призначають антибактеріальні і протизапальні засоби. При необхідності курс лікування повторюють.

При ураженні ектопаразитами декоративних гризунів препарат рівномірно наносять на шерсть з розрахунку: хом'якам - 0,25 мл на тварину; шиншилам, морським свинкам і щурам - 0,25 мл на 100 г маси тварини.

Зберігання:

У сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці. Окремо від харчових продуктів і кормів для тварин, далеко від нагрівальних приладів і відкритого вогню при температурі від 0 до 30 ° С.

Термін придатності - два роки з дати виготовлення

Виробник: Агроветзащита (АВЗ), Росія 

vector3d