+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Анандін вушні каплі

Цена со скидкой
UAH 35
Цена / кг:
Описание

Анандін краплі вушні для лікування отитів у собак і котів.

Входить до складу препарату антибіотик граміцидин С переважно активний відносно грампозитивних мікроорганізмів - стрептококів, стафілококів, пневмококів, збудників анаеробних інфекцій і інших патогенних мікроорганізмів.

Допоміжні компоненти препарату мають протизапальну і регенеративну дії.

 

Склад:

2% -ний спиртовий розчин граміцидину С, глюкоамінопропілакрідон, а також допоміжні компоненти.

Дозування та спосіб застосування

Перед обробкою вушні раковини і зовнішній слуховий прохід ретельно очищають від вушної сірки та струпів тампоном, змоченим краплями вушними Анандін плюс, а потім закапують по 3-5 крапель препарату (кішкам і собакам дрібних порід - 3 краплі, середніх порід - 4 краплі, собакам великих порід - 5 крапель) в кожне вухо.
З метою більш повної обробки всієї поверхні вуха і слухового проходу, вушну раковину і її підстава злегка масажують. Краплі обов'язково вводять в обидва вуха, навіть якщо отодектозом уражено тільки одне вухо.
Обробку проводять один раз в день протягом 3-7 днів до повного одужання тварини, яка підтверджують мікроскопічними дослідженнями соскобов. При необхідності курс лікування повторюють.
У разі якщо тварина трясе головою після застосування препарату, слід протягом кількох хвилин фіксувати голову для запобігання його розбризкування, а при попаданні крапель на шерсть її слід ретельно протерти.
Слід уникати порушень схеми застосування Капель вушних Анандін плюс, так як це може призвести до зниження ефективності. У разі пропуску однієї дози необхідно відновити застосування препарату в тій же дозі і за тією ж схемою.

Виробник: Медітер ,Росія 

vector3d