+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Адвантейдж 4-8кг (1 піпетка )

Цена со скидкой
UAH 96
Цена / кг:
Описание

Краплі адвантейдж  для зовнішнього застосування для котів та декоративних кролів до 8 кг 

 

- Швидко знищує бліх - 100% впродовж 12 годин- Зупиняє укуси бліх вже через 3-5 хвилин після нанесення- Працює контактно, а не системно - блоха гине від контакту з діючою речовиною, а не після того, як вкусить тварину- Захищає котів від захворювань, які переносять блохи: дипілідіоз, бартонельоз, кальцивіроз, рикетсіози та ін.- Зареєстрований для декоративних кролів- Знищує личинки бліх в оточуючому тварину середовищі- Дозволений вагітним та лактуючим кішкам- Можна застосовувати кошенятам з 8-тижневого віку

Склад:

100 мл препарату містять:
діючу речовину імідаклоприд – 10,0 г.

Спосіб застосування:

Для тварин масою тіла до 4 кг застосовують 1 піпетку Адвантейдж®40 (0,4 мл), більше 4 кг - Адвантейдж®80 (0,8 мл).

Повторна інвазія блохами із зовнішнього середовища можлива через 6 тижнів і більше після обробки. Додатково рекомендується обробляти місця перебування тварин (підстилки, килимки) для знищення дорослих та личинкових стадій бліх.

Препарат не втрачає ефективності при намоканні шерсті тварини, але у таких випадках можлива додаткова обробка – залежно від наявності бліх у навколишньому середовищі. У таких випадках не рекомендується обробляти тварину частіше, ніж 1 раз на тиждень.

Спосіб застосування:

Вийміть піпетку з упаковки, тримайте у вертикальному положенні. Зніміть ковпачок, переверніть його та одягніть на піпетку, таким чином видаливши фольгу.

Розділіть шерсть на шиї тварини біля основи черепа так, щоб було видно шкіру. Розмістіть вузький кінець піпетки на шкіру, міцно стисніть піпетку декілька разів, щоб нанести весь вміст безпосередньо на шкіру.

Термін придатності - 5 років з дати виробництва. 

Виробник:  BAYER, Німеччина 

vector3d