+38096-930-61-70

+38066-524-76-32

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Адвокат до 4кг (1 піпетка)

Цена со скидкой
UAH 209
Цена / кг:
- Комлексний захист від нематод: шлунково-кишкових,легеневих, підшкірних та серцевих;
- Починає працювати без зволікань: максимальна концентрація в плазмі через 1-2 доби після застосування у котів і 4-9 діб у собак;
- Дозволений івермектин - чутливим породам собак;
- Безстресове застосування для тварин, а також зручність для господаря;
- Водостійкий: 1-2 контакти з водою в період між обробками не знижують ефективності;
- Високий ступінь безпеки: не викликає серйозних побічних наслідків навіть при 20-24 кратному передозуванні;
Описание

Склад: 

1 мл препарату містить діючі речовини:

- імідаклоприд– 10%,

- моксидектин– 2,5%.

Дозування та спосіб застосування:

Маса тіла
собаки (кг)
Розмір піпеткиОб’єм, (мл)Імідаклоприд
(мг/кг маси тіла)
Моксидектин
(мг/кг маси тіла)
≤ 4 кг Адвокат® для маленьких
котів та тхорів
0,4 Мінімум 10 Мінімум 1
< 4 кг Адвокат® для маленьких собак 0,4 Мінімум 10 Мінімум 2,5
> 4–10 кг Адвокат® для середніх собак 1,0 10–25 2,5–6,25
> 10–25 кг Адвокат® для великих собак 2,5 10–25 2,5–6,25
> 25–40 кг Адвокат® для дуже великих собак 4,0 10–16 2,5–4
> 40 кг Відповідна комбінація піпеток

Лікування отодектозу- Одноразова обробка препаратом. За рекомендацією лікаря ветеринарної медицини можлива повторна обробка через 30 діб. Не наносити безпосередньо у вушний прохід.

Лікування демодекозузастосовують кожні 4 тижні (наносять на шкіру) протягом 2-4 місяців. У тяжких випадках препарат застосовують 2-4 рази з інтервалом 1 раз на тиждень. В усіх випадках лікування продовжують до тих пір, поки результати 2 послідовних щомісячних лабораторних досліджень будуть негативними (зіскріби зі шкіри). У випадках коли, після лікування препаратом Адвокат® для собак протягом 2-х місяців у тварини не спостерігається покращення застосування препарату припиняють і призначають за рекомендацією лікаря ветеринарної медицини альтернативне лікування. 

Попередження дирофіляріозу - Обробку тварин препаратом для собак розпочинають за один місяць до нападу кровосисних комах і припиняють через 2 місяці після його закінчення. 

Препарат застосовують лише зовнішньо.

Для собак масою тіла до 25 кг: Собак обробляють у стоячому положенні. Розділити шерсть між лопатками так, щоб було видно шкіру, і наносять препарат на непошкоджену шкіру. Розміщують вузький кінець піпетки на шкіру, міцно стискають піпетку декілька разів і витискають з неї увесь вміст піпетки безпосередньо на шкіру.

Для собак масою тіла понад 25 кг:Собак обробляють в стоячому положенні. Вміст піпетки наносять у 3-4 точки вздовж хребта, починаючи між лопатками і закінчуючи біля кореня хвоста. При кожному нанесенні потрібно розгорнути шерстний покрив так, щоб було видно шкіру, препарат наноситься на непошкоджену шкіру. Розміщують кінчик піпетки на шкіру та обережно стискають піпетку так, щоб вміст піпетки рівномірно нанести вздовж хребта. При нанесенні препарату на шкіру уникати попадання препарату в одне місце та можливості злизування твариною нанесеного засобу.

Виробник: Bayer,Німеччина 

vector3d